Motori del nga rruga, humb jetën 20-vjeçari në Kavajë

August 2, 2018 13:38

Motori del nga rruga, humb jetën 20-vjeçari në Kavajë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kavajë.

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur në Spille, ku një motor ka dalë nga rruga duke u përplasur në asfalt.

Për shkak të goditjes së fortë ka humbur jetën drejtuesi i motorit Donald Agolli, rreth 20 vjeç ndërsa është plagosur rëndë një vajzë, pasagjere në motor.

l.h/ dita

August 2, 2018 13:38
Komento

1 Koment

  1. H.I August 3, 12:37

    Ky reporter me siguri duhet te jete gazetaruci HOGJA!I ngjan shume Muç Nanos kur deklaron:”MOTORI KA DALE NGA RRUGA DHE ESHTE PERPLASUR NE ASFALT”!Argument i papare i ketij gazetaruci qe kan zbritur nga mali e fushat i quajne kodra ,kodrat male e rruget me asfalt are!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*