Motori del nga rruga, një i vdekur

April 28, 2016 10:05

Motori del nga rruga, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Sipas informacioneve të para, mësohet se një motor ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën, duke shkaktuar vdekjen e drejtuesit.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Vashaj dhe viktima është rreth 50 vjeç.

Policia pritet që në orët në vijim të jap më shumë detaje rreth aksidentit si dhe të identifikojë viktimën.

April 28, 2016 10:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*