Mourinho po kërkon edhe një transferim të fundit

July 22, 2017 10:19

Mourinho po kërkon edhe një transferim të fundit

Jose Mourinho i ka kërkuar Manchester Unitedit që të transferojë edhe një lojtar sa më shpejtë që është e mundur, transmeton Koha.net.

Lojtarët e ri të Unitedit, Romelu Lukaku dhe Victor Lindelof luajtën në fitoren prej 2-0 në miqësoren ndaj rivalit lokal Manchester City në International Champions Cup në Texas, transmeton Koha.net.

“Kur e shikoj ekipin dhe Lukakun, Lindelofin, do të doja që e tërë skuadra të jetë këtu. Nëse arrijmë të marrim edhe një lojtar, nuk po kërkoj dy patjetër, por nëse arrijmë të marrin një lojtar duhet të jetë sa më shpejtë që është e mundur”, është shprehur Mourinho, raporton Sky Sports.

July 22, 2017 10:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*