VIDEO: Mrekullia e shekullit XXI, hidhet nga kati i 24-ët dhe shpëton

February 23, 2018 21:33

VIDEO: Mrekullia e shekullit XXI, hidhet nga kati i 24-ët dhe shpëton

Një person është hedhur nga kati i 24-të i një ndërtese dhe ka shpëtuar.

Mrekullia ka ndodhur në Stokholm.

I riu, i cili ka mbetur anonim është hedhur nga tarraca e një kulle 75 metra të lartë, por për fatin e tij të keq parashuta nuk iu hap duke bërë që djaloshi të përplasej me asfaltin.

Për habinë e të gjithëve ai arriti të shpëtonte me disa plagë të vogla dhe shembje, por është jashtë rrezikut për jetën.

o.j/dita

February 23, 2018 21:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*