Murrizi shfryn kundër PD-LSI-së: Kur “k***at” bëjnë si virgjëresha

March 3, 2019 20:57

Murrizi shfryn kundër PD-LSI-së: Kur “k***at” bëjnë si virgjëresha

Deputeti demokrat Myslim Murrizi i përjashtuar nga partia pasi nuk dorëzoi mandatin e deputetit ka reaguar ashpër kundër militantëve dhe drejtuesve të PD-së, pasi e kritikuan për vendimin. Ai thotë se nuk pranon moral nga “k***at” politike që bëjnë si virgjëresha.

Postimi i Myslim Murrizit

Epo kur të bëjnë moral “kurvat“ politike, me vjen për të vjellë.

Kur shoh ish komunist me shkollë partie, ish spiunë të sigurimit të shtetit me zanat “gjeometer”,dhe bij ish spiunesh që bëjnë si të indijuar nga mandatet, më vjen sa për të Q… aq edhe për të vjellë????

4 vjet me Nanon, 4 me Berishën, 4 vjet me Ramën dhe 5 vjet me Bashën e të bësh si “virgjëreshë” kësaj i thonë të DH …. moralin e politikës së HAJDUTEVE që nuk ju durohet dot pa vjedhur. Kur shoh që “qajnë” për fukarenjtë kryehajdutet e këtij vendi dhe ankohen se janë vjedhur votat atyre që futen në sistem blerjen e votës, me vjen te DH….jaksem nga të qeshurat. Kur shoh qe janë bërë bashkë ALEANCA E QELBESIRAVE por këtë here në emër të popullit nuk di si mund të shprehem. Kur dëgjoj për revolucion plehrat që ishin ne turme me 21 janar 2011, me vjen turp qe kam qene prej një vit e gjysme në këtë “ TUFE” Po mirë o mjeranë dhe të pa fytyrë, trapa i dini SHQIPTARET JU??? Kur shoh si mender udhëheqësa te PD ish hajdutet qe pasi rrezuan PD nga pushteti ne vitin 2013, u strehuan në bashkinë e Tiranës, në çdo cep të administratës se saj si vemje, me vjen pështirë.

Ikni o fëlliqësira dhe lëreni DEMOKRATET qe nuk kanë fituar një kokërr kripë gjatë 13 viteve te pushtetit te PD, në të drejtën e TYRE qe te rrezojnë Ramën e të fitojnë ATA, se ju nuk ju hedh asnjë SHQIPTARE qurrat, jo tu japë pushtetin. Ju ftoj të debatojmë hapur me njëri tjetrin dhe te matemi gjithësejcili me meritat dhe mëkatet qe ka mbi supe.

BUJRUM SE PO JU PRES

v.l/ Dita

March 3, 2019 20:57
Komento

12 Komente

 1. Fidel Kastro March 3, 21:13

  Nje gomar me pak ne Pd, qe shet tradhetine per moral!!!!!!

  Reply to this comment
 2. Dori March 3, 21:15

  Dole faqebardhe nga keneta e PD-se, o Myslim Murrizi, bravo te qofte!

  Reply to this comment
 3. Elio March 3, 21:28

  O byth murris o idjot

  Reply to this comment
 4. kris 1 March 3, 21:35

  Bravo qe po del nga keneta.A po sheh gjekundi toke?

  Reply to this comment
 5. Janig March 3, 21:42

  E ke gabim
  Nuk jane ashtu
  Jane :”eskorta luksi”
  Ish sigurimsat e njohin mire stilin e lepirjes pas te medhenjve

  Reply to this comment
 6. Cuni rustem gjates me saliun March 3, 22:21

  Sa shpejt i njohte more turkoshaku myslim.
  Ne kemi 30 vjet qe i shajme si parti e ramizit me komunista dhe sigurimsa qe u kthyen ne hajdut e kriminele.
  Kur ne i shanim ti mbroje……

  Reply to this comment
 7. XXXL March 3, 22:53

  Fidel Kari te qifte Qifja i Elbasanit i paralizuar je qe rri si cope muti tere diten e komenton te tjeret se cfare shkruajne, o grua e moter-qire.
  Po ti o kris1 loqja, na e bere keneten e shurres se Shqu-pisave Oqean, qe te tjeret te shikojne gjekundi toke.Hajde loqe hajde.

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro March 3, 23:23

   O morri kuq XXXLqe me je qepur si muti pas kepuce!!! Tathashe dhe njeher , eshte kohe e humbur te merresh me ty, megjithese nje shprehje qe i pershtatet surratit tend po ta citoj: MJER NENA ÇKELYSH POLLI, LUM TOKA Ç”KRIMB USHQEN!!!!!!!!!

   Reply to this comment
  • kris 1 March 4, 00:03

   Mesa shoh XXXL(oqja)e ka qejf Te gjatin Sa qe e mban gjithe diten NE mendje dhe ne goje!
   Hallall e pac o ekatra larxhe lo…

   Reply to this comment
  • eddroga March 4, 00:18

   O XXXL te gjith rilindasit moterqir dhe gruaqire jan.Ka nevoje bordello rilindjes per kurva.Hajt na ha karin si e ka henger sateme.

   Reply to this comment
 8. barikelo March 4, 08:04

  O murrz.je fallco .fjalori jot eshte fjalor rrugesh rrugacesh me kujtohet polici qe ju ndaloi dhe ju iu pergjigjet me nje fjalor te ndyre.

  Reply to this comment
 9. lexuesi i DITES March 4, 08:32

  Zoti Murrizi!
  Je ne te drejten tende, por ki parasysh nje gje: Ke qene pjese e ”taborrit”, qe pershkruan me siper dhe ligjin ne ate ”taborr” e ka bere salihorri. Ti duhet te pastrohesh mire nga infeksioni i rrezikshem, qe ai i ka futur tere ”taborrit” dhe tere Shqiperise…
  Nje tjeter gje shume e rendesishme (dhe me kete e mbyll, duke menduar se do te lexosh edhe ca ‘ sharlatane”taborri’ ketu): -Te duhet te pastrosh fjalorin. Me kete fjalor, qe ti e shpalos ketu ne kete rast, veshtire se te ndjek njeri. Gjuha shqipe eshte shume e pasur ne fjalor dhe ne figura letrare, por ne kete rast ti dallohesh, qe je perdhunuesi i kesaj gjuhe te bekuar dhe e ke ndotur keq ate.
  Kur te bindem se i ke kryer mire keto dy porosi, mua do te me kesh me vete…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim