Na krijon neveri zëri i Saliut

January 31, 2015 16:24

Na krijon neveri zëri i Saliut

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

 

Mirëdita miq! Ju admiroj si redaksi, për kurajon qytetare, etike e profesionale, në lidhje me temat që trajtoni, sidomos ato në lidhje me opozitën e sotme. Lexova sot, shkrimin e zotit Viktor Malaj, dhe më ka krijuar një impresion të brendshëm dhe revoltë njëkohësisht, ndaj Kryeparlamentarit që lejon ishin Sali Berisha, të flasë në seancën e djeshme (29.01.2015) mbi tridhjetë herë! Ky është kulmi! Na krijon neveri dhe provokim zëri i Saliut, o zoti Kryeparlamentar. Po talleni me ne. Pse tallen ndërkombëtarët me Ju, z. Meta, duke mbrojtur paciptësisht Sali kriminelin, nuk do të thotë se ne, populli i thjeshtë, ju mbështesim me veprimet tuaja. Po bëheni edhe ju të neveritshëm, njëlloj si krimineli Sali Berisha. Ç’t’i them më, zotit Ilir Meta? Tung! Ndoc Dudasi.

January 31, 2015 16:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*