“Na lini ore të bëjmë punën”, shefi i Urgjencës përplaset me zyrtarin e PD që i tund çertifikatën

January 27, 2021 02:01

“Na lini ore të bëjmë punën”, shefi i Urgjencës përplaset me zyrtarin e PD që i tund çertifikatën

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka debatuar me përfaqësuesin e Partisë Demokratike, Gazmend Koduzi.

I ftuar në TV Klan, ky i fundit solli në studio çertifikatën e një pacienti, ku siç ai u shpreh ka vdekur nga covid dhe nuk është raportuar. Ndërkohë menjëherë në këtë moment ka ndërhyrë Brataj, i cili ka thënë se mos të merret me punën e të tjerëve por të shikojë të veten.

Pjesë nga Biseda: 

Koduzi.: Është e turpshme të vaksinosh 30 vetë me 200 spektatorë, është propagandë.

Brataj: Po pse ti po e shikon punën që po bëhet.

Koduzi: Ma ka dhënë familjari, nuk është raportuar si viktimë e Covid-19.

Brataj: Ta ka dhënë mjeku ty, po lëri ato…mos bëj kështu gabimesh.

Kodzui: Ma ka dhënë familjari, është shoku im…

Skënder Brataj: Posi ngelët duke ndjekur njerëzit ju… Na lini ore të bëjmë punën.

n.s. / dita

January 27, 2021 02:01
Komento

1 Koment

  1. truri i pjerdhur January 27, 09:55

    Open i vasiliqise, dhe Opinion i fevziuuuut, jane dy emsione te perçudnuara qe halmatisin ndergjegjen e popullit me lloj lloj bisedash te anal- isteve

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim