Napoli përmbys Chievon në minutën e fundit

April 8, 2018 17:23

Napoli përmbys Chievon në minutën e fundit

 

Napoli i Sarrit për pak mund të kishte bërë ndalesën e radhës në kampionat, teksa deri në minutën e 89 ishte në disavantazh ndaj Chievos.

Dy gola në fundin e takimit i kanë dhënë napolitanëve 3 pikët që e mbajnë sërish në garë për kampionat, pasi distanca me Juventusin është sërish 4 pikë.

Milik dhe Diawara ishin autorët e dy golave të përmbysjes.

Verona mori një fitore minimale ndaj Cagliarit, por që jep shpresë për mbijetesë.

l.h/ dita

April 8, 2018 17:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin