Nard Ndoka godet sërish: “Njeriu nuk mund të ndalet duke u ngjitur, por vetëm kur bie”

July 26, 2016 11:54

Nard Ndoka godet sërish: “Njeriu nuk mund të ndalet duke u ngjitur, por vetëm kur bie”

Deputeti Nard Ndoka nuk ndalet së postuari në facebook shprehjet e tij pikante.

Si gjithnjë i madhi Nard Ndoka të vë përpara dilemash dhe ekuacione fjalësh me shumë të panjohura.

I tillë është edhe mesazhi i publikuar sot prej tij.

“Njeriu nuk mund të ndalet duke u ngjitur por vetëm kur bie..!, shkruan Nard Ndoka.

Po ju a e deshifroni dot frazën e tij, duke u ngjitur dhe duke rënë?!

Untitled27 300x198

July 26, 2016 11:54
Komento

3 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku July 26, 13:03

  Tashti me falni, po si e ka thene tamam Nardi se ne titull ju thoni qe “mund te ndalet duke u ngjitur” kurse ne tekst eshte “nuk mund te ndalet duke u ngjitur”. Cila eshte e verteta? Si e ka thene tamam filozofi i madh NN? Aman na sqaroni sa me shpejt se po plas.

  Reply to this comment
 2. TJ July 26, 13:34

  “I madhi” Nard Ndoka?!

  Reply to this comment
 3. Ohuha July 26, 23:08

  Filozofi prof.dok
  Mard Ndoka ka thene;
  1-Cdo njeri me emrin Nard,biemtin duhet ta kete vetem NDOKA.
  2-Kush eshte katolik nuk eshte edhe musliman.
  3-Jo te gjithe ata qe mbsjne mjekrra jsnr terroriste se edhe cjepet mjekrra kane.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*