Nard Ndoka ironizon paradën e LGBT: Proteston për të drejtën e ‘tajares’”

May 13, 2017 11:35

Nard Ndoka ironizon paradën e LGBT: Proteston për të drejtën e ‘tajares’”

Deputeti demokristian Nard Ndoka ka ironizuar protestën e zhvilluar sot nga komuniteti LGBT.

Ndoka thekson se në një kohë që opozita proteston për të drejtën e votës, “Qeveria proteston me biçikleta e tollumbace, për të drejtën e ‘tajares’”, thekson Ndoka.

 

May 13, 2017 11:35
Komento

13 Komente

 1. kuriozi May 13, 12:46

  po me zoti nard se ti e ke ne rregull tajaren tate, nuk do qe ta perkedheli vetingu …..
  Por kur te vij dita shpresojm shpej, do thuash me te madhe larg nga tajarja ime me keq se nastradini…..

  Reply to this comment
 2. Arben May 13, 13:24

  THONE KOT PER KETE.

  ……………………………AP, PO CA GJERA I KAP.

  Reply to this comment
 3. Z/K May 13, 13:44

  Per te drejten e tajares kontribut te devotshem ka dhan Berisha o universitari pa mature.E si i till pa matur takon dhe i pershtatesh nivelit te humorit tajares,proteste.

  Reply to this comment
 4. paci May 13, 17:38

  Po Ju me Lulin per tajaret tuaja po protestoni,

  Reply to this comment
 5. fteri May 13, 19:09

  ….tajarja e Nardit do benëz 85 mijë euro të vjedhura !

  Reply to this comment
 6. DASHAMIRESI May 13, 19:15

  Jo me kot , zgjodhet te njejten dite per te bere “parade” !

  Reply to this comment
 7. PO,PO May 13, 19:17

  Cfar gomar i pa pergjegjshem ! Pse ,kush ta mohon te drejten e votes, bile te garantuar ty ,more moster ?!

  Reply to this comment
 8. nora May 13, 20:46

  Po cpune ka qeveria o idiot me Paraden e LGBT. O injorant qe je dhe kryetar partie ti. I kujt Partie eshte ky trap aman. Kush e voton kete? O zot o zot

  Reply to this comment
 9. Rigono May 13, 22:24

  E ka fjalen per republiken e re te dylber Bashes.

  Reply to this comment
 10. PidhiISateme May 13, 22:47

  Une e di se tajare i thone aeroplanit turqisht.

  Reply to this comment
 11. amk May 13, 23:30

  ohhh Nardi sa gazmor me ta bo nje pyteje ca pergjigje ke me dhon.
  Nardi kur vetetin dhe ka shume re shurr apo shi bien mbi dhe?????
  Narrdiiii.

  Reply to this comment
 12. ISMAIL May 14, 07:04

  Po ti o idiot klasik, nuk proteston per llogari te tajares tende?!~?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*