NATO “pajton” për një ditë Presidentin dhe Kryeministrin e Shqipërisë

March 29, 2019 12:15

NATO “pajton” për një ditë Presidentin dhe Kryeministrin e Shqipërisë

Kriza politike që ka përfshirë vendin prej disa muajsh tashmë, ka sjellë edhe një sërë replikash e akuzash në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta.

Ky i fundit ka deklaruar se i ka ezauruar të gjitha rrugët për dialog për tejkalimin e këtij ngërçi.

Por paraditen e së hënës ata i kanë shtrënguar duart njëri-tjetrit, të detyruar nga aktiviteti për 10 vjetorin e Shqipërisë në NATO.

Siç edhe dallohet nga fotografitë, Meta dhe Rama në këtë takim protokollar kanë shtrënguar duart, e më pas kanë qëndruar ulur përkrahë njëri-tjetrit.

b.b/dita

 

March 29, 2019 12:15
Komento

4 Komente

 1. Lani March 29, 13:22

  Nuk paska dale jashte Tirane sot dhjeramani Meta?

  Reply to this comment
 2. Adih March 29, 13:26

  Do me pelqente te ishte midis tyre ne kete foto edhe Basha me Berishen ,te gjithe pardesy bardhet e Katovices se Alise ,e ti peshtynim te gjithe ne surrat ,per mos zhvillimin e shkaterimin total te shqiperise ne kete tranzicinin pos komunist te ketyre 28 viteve te fundit .
  Na kane bere te varfer , na kane diskretituar edhe ne arenen nderkombetare ,si anti integrim ne BE:,e per cfare ,vetem per interesat e ngushta te tyre private??!!

  Reply to this comment
 3. Konti Sbalta March 29, 18:31

  Mbas mbarimit te kesaj ceremonie Meta mund te fluturoje prap per diku qe do ta mendoje rruges!

  Reply to this comment
 4. mirel March 29, 21:18

  He o kurve ckemi..
  E mor mut, erdhe ti..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim