Ndahet nga jeta aktori Burt Reynolds

September 6, 2018 21:20

Ndahet nga jeta aktori Burt Reynolds

Aktori Burt Reynolds ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçare, pasi pësoi një atak në zemër të enjten. Reynolds ishte shtruar në një spital në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

82-vjeçari mori famë në vitet ’70 me filma si “Deliverance”, “The Longest Yard” dhe “Smokey and the Bandit”.

Aktualisht, aktori veteran po xhironte skenat e filmit “Once Upon a Time in Hollywood” së bashku me Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio.

o.j/dita

September 6, 2018 21:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*