Ndahet nga jeta Aneta Rama, kryeministri: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë

August 1, 2020 09:24

Ndahet nga jeta Aneta Rama, kryeministri: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë

Ka nderruar jete ne moshen 82 vjeçare, mamaja e kryeministrit Rama, Aneta.

Lajmin e shperndau ne rrjetet sociale vete Edi Rama, duke postuar mesazhin e meposhtem.

“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam🙏”, shkruan Rama.

o.j/dita

August 1, 2020 09:24
Komento

55 Komente

 1. marjani August 1, 09:49

  dhimbje shum e madhe per gjith te dashurit e kesaj famile,marr pjese ne te ngushellime te gjith te afermve

  Reply to this comment
 2. Ngushellime Familjes Rama ... August 1, 09:50

  U prehte ne Paqe zonja Aneta Rama
  ngushellime djemve te saj

  e vecanarishte KM Shqiperise Edi Rama .
  E tille eshte kjo jete .
  Njeriu vjen ne kte jete dhe iken papritur
  Te rroni e te kujtoni …

  Reply to this comment
 3. Lala i Lushnjes August 1, 10:30

  Ngushëlime familjes dhe të dashurve!
  Të rrojnë femija e ta kujtojnë!

  Reply to this comment
 4. Iliria e bashkuar August 1, 10:50

  Ngushellime.

  Reply to this comment
 5. Gege Kosova August 1, 11:06

  Ngshellime,Familjes se Madhe Rama per ndarjen fizike nga jeta te Nenemadhes Aneta Rama. Aneta.ishte Nenemadhedhja e ,Gruamadhja e cila la pas vedi familjare te medhj per kombin dhe shtetin shqipetar..

  Reply to this comment
 6. Plaku August 1, 11:28

  Z. Rama Ngushellime per nenen. Jam kundershtari politik juaj dhe jo armiku juaj. Perulem me respekt perpara vdekjes se nje nene. Mamaja me e keqe ne bote eshte miliona here me e mire dhe me njerzore se sa politikanet e ketij kombi. U prefte ne paqe!

  Reply to this comment
 7. Edi Rama dikur - Grigorin e kam vella! August 1, 11:30

  Edi Rama me prinderit – “Vdis pa te dua”

  Reply to this comment
 8. mirel August 1, 12:30

  Ndarja e nenes eshte e dhimbshme, po Aneta iku me thonjte e lyer nga kjo bote, ndersa shume nena te tjera shqiptare treten duke pritur femijet nga emigrimi.
  Megjithate, dhimbja eshte ndjenje universale.
  Vetem pse nuk mund ta neglizhoj dot komentin e Rames ” ishte guri kendor i shtepise”.
  Nga e gjeti kete gur kendor, nuk e kuptoj. Ka shtepia gur themeli, shtylle, etj, po gur kendor?.

  Reply to this comment
 9. demo August 1, 12:35

  Ngushellime Gregut per gjyshen.
  Te pakten ky femije i vuajtur e di shume mire se asnje miniere ari nuk i zevendeson vlerat e zonjes Anete.

  Reply to this comment
  • mirel August 1, 13:13

   Zonja Anete ka marre dekoraten ‘urdheri i stomatologut”, para dy vjetesh.
   Thua nuk ka patur Vlora stomatologe te tjere pervec Anetes..Vlora i ka stomatologet artiste te gjithe., ose i ka patur.
   Po Anetes i erdhi mire pleqeria. Mbase vuajti pak, po ja hodhi qe kur u kthye Ramiu nga urat e Parisit..

   Reply to this comment
   • Zigur Qarri August 1, 16:01

    mirel, perfundimisht qenke rrote kari, prere me sqepar te ndryshkur, hedhur ne pusete muti, ne pritje per te dale ne keneten e ndyresirave te qelbura. Sot duhet ta mbyllesh halen qe ke poshte hundes nese nuk do qe ta vendisim tek cepi i pazarit te Rroskovecit qe te vijne per te pshurrur e dhjere gjithe robt e gjeja e gjalle qe eshte aty.

    Reply to this comment
   • owl August 1, 16:10

    Mirel (Mirmut) Idjot me gjithe leckat dil jashte nga komentet se na i cpife.

    Reply to this comment
    • mirel August 1, 19:10

     Obobo, qenka prekur rende Rilindja.
     O burra, komentoni ketu, se ne shtepi nuk i veni dot. Ne FB zini radhen kush te duket i pari. Cna gjeti me vemjet, si krimbat gati per mish.
     Hani mbi Aneten tani se keni rastin.
     Mos e ka infektuar Ramuti me covid per ditelindje, se ishte mire e bukur deri atehere

     Reply to this comment
   • Lala i Lushnjes August 1, 19:43

    Guri i qoshes është guri nga fillon shtëpia dhe gdhëndur bukur me kënd 90- gradë , aty vëndoset filli ( spanngoja) për drejtim që të vëndosen gurët e tjerë. Djali i tha guri i këndit që të kuptohet nga ju të “zgjuarit,, sepse ne” budalenjt,, e kuptojmë edhe qoshe. Fakti që e përdori fjalën e urtë popullore tregon shumë. Ngushëllime për nënën djemve dhe të zbatojnë amanetin e saj. Të bëhen gur këndi për diçka më të madhe sepse ne shqipëtarët jemi bërë gurë të rrumbullakët ( sfera) dhe nuk ka zot që na gdhëndë.

    Reply to this comment
 10. popull August 1, 12:53

  Ngushellime djemve!

  Reply to this comment
 11. Adih August 1, 14:39

  Per cdo njeri ,nena eshte me e shtrenjta ne bote. .Ngushellime familjes RAMA .
  Keshtu do ikim te gjithe z Rama ,por kenaqesia me e madhe ne jete ,eshte te jesh i ndershem ,me karakter ,ku ty ore Edi Rama te mungojne me keqardhje ..Besoj te pakten ne kete dite te dhimbeshme tenden ,do me japesh te drejte ..

  Reply to this comment
 12. Aleksander Thana August 1, 15:53

  Ngushellime familjes Rama.

  Reply to this comment
 13. Shefqet Cela August 1, 16:07

  Bukur e ka thënë “GURI I QOSHESË”.
  Edhe ku prishet shtëpia; në rindërtimin e ardhëshëm mbetet po ” gur qosheje”.
  Shpresoj të ngelet i tillë edhe Rama.
  NGUSHËLLIME FAMILJARËVE!

  Reply to this comment
 14. intelektuali August 1, 16:13

  QANI DHE VAJTONI PER ANETA RAMEN O XHELATE TE ENVERIT, NJASHTU SIC QANIM DHE VAJTONIM NE, DO KOHE ME PARE, KUR JU O KRIMINELA MASAKRONIT PRINDERIT TANE VETEM SE DESHEN TA BENIN SHQYPNINE ASHTU SIC PO KERKON TE BEHET SOT PAS PILAFIT

  Cfare estrade me vajtime enveriste!

  Like Floriri qe e ka pare gjithe Bota me ze dhe figure si vjedh ryshfetin pushtetar, tani ngushellon Edi Ramen per Aneten, pasi nje dite me pare i mallkoi Kristaqin, si KILLER te Enverit,

  Hashim Thaci qe sapo u kthye nga Haga ku akuzohet per krime makaber kunder njerezimit per vrasje mafioze dhe trafik organesh njerezore, po keshtu ngushellon Edi Ramen per Aneten qe asnjehere nuk u kujtua te kerkoje falje per krimet monstruoze te Kristaqit,

  Lukunia e xhelateve te Enverit ne krye te shtetit dhe Pushtetit dhe Ushtria e servileve te Edvinit vene kurrora me lule dhe bejne homazhe duke vajtuar me lote krokodili per Aneten e Bosit Socialist, por nuk bejne pyetjen:

  PO KUSH I QAU DHE VAJTOI DHJETRA MIJE NENA, VIKTIMA TE ENVERIT DHE KOMUNIZMIT NE SHQYPNI?

  Po pse me keto vajtime hipokrite tipike enveriste qe te vriste naten si Qemal Stafen dhe te qante diten me pas per 50 vjet me radhe, me keto estrada komuniste do te hyje Shqypnia ne BE?

  prandaj:

  Ne, intelektualet properendimore qe ju o xhelate te Enverit qe tani qani dhe vajtoni per Eneten e Edvinit, gruan e Kristaqit, Killerit te Enverit ju urdherojme:

  QANI DHE VAJTONI PER ANETA RAMEN O XHELATE TE ENVERIT, NJASHTU SIC QANIM DHE VAJTONIM NE, DO KOHE ME PARE, KUR JU O KRIMINELA MASAKRONIT PRINDERIT TANE VETEM SE DESHEN TA BENIN SHQYPNINE ASHTU SIC PO KERKON TE BEHET SOT PAS PILAFIT

  Reply to this comment
  • Zigur Qarri August 1, 18:53

   Fatkeqesia e vertete eshte qe Dulla paska harruar ta shtypi koken tende or tëj halektual.

   Reply to this comment
   • intelektuali August 1, 19:42

    Qarri Vrastari qyl i Enverit:

    HALEN tregoja sateme qe te ka lindur ne WC,

    spese:

    Ne HALE ke lindur dhe ne HALE je rritur

    Me pare edhe Edi Rama e cilesoi Presidentin e SHBA Donald Trump si Fatkeqesia e Vertete e Madhe e Botes dhe me pas e hengri ate jashteqitje qe nxorri ne studion e CNN me urdher nga Geporge Sorosi,

    prandaj:

    KUR DO TE HANI JASHTEQITJET TUAJA JU O PUSHTA TE ENVERIT?

    qe:

    Nuk dini te hani pyka llogjike duke e transofrmuar Shoqerine Civile si nje Fis Kanibalesh prej Afrike Zulu dhe qani dhe vajtoni per Anta Ramen dhe nuk dini te kerkoni falje per krimet e baballareve tuaj sadiste dhe gjakatar sic ishte eshte Spiro Koleka dhe KILLERI i enverit, Kristaq Rama?

    KUR DO TE VJATONI JU O PUSHTA TE ENVERIT PER HAVZI NELEN?

    njashtu:

    Sic ka ndodhur ne te gjitha vendet e tjera ish komuniste te Evropes Lindore, ku pinjolleve dhe familjareve te monenklatures komuniste jo vetem qe u ndalohet te bejne homazhe bombastike publike per prinderit e tyre kriminele, por keta pinjolle dhe familjare nuk mund te punojne ne administraten shteterore dhe te bejne biznes me fonde publike, a e kupton ti o Qarri i Enverit se ne cfare mocali moral gjendesh ti dhe gjithe soji juaj i peshtire i vrastareve te Sigurimit te Shtetit qe dine te qajne dhe vajtojne per Aneta Koleka Ramen, por nuk dine te kerkojne falje per mijra kokat e shtypura nga xhelatet e Enverit, perkundrazi kerkojne akoma edhe sot, 30 e kusur vjet pas renies se Murit te Berlinit te shtypin koka njeriu si ne Kohen e Qepes te Partise se Punes,

    A E KUPTON SE CFARE MUTI FANATIK JE TI O QARRI I ENVERIT?

    Reply to this comment
    • Zigur Qarri August 1, 21:00

     Jam – ham nga halektuali

     Reply to this comment
    • Zigur Qarri August 1, 23:20

     @halektuali
     You are very special because I named my single use condom after you

     Reply to this comment
    • bir kurve August 2, 09:37

     @intelektuali
     Kurrr nuk do beheni njerez koke bullgar !

     Reply to this comment
     • intelektuali August 2, 11:09

      Qarri katil dhe gjakatar i Enverit:

      QE KEPUT KOKA NJEREZISH SI ZOGJ PULE

      E pranoj nofken “koke bullgar” sepse nuk me duket si fyerje, sepse ne fund te fundit:

      ME MIRE KOKE BULLGAR SI INTELEKTUALI SE KOKE PRERES I ENVERIT SI PUNA JOTE

      pastaj:

      Mbreteria bullgare e Simeonit te Madh qendroi ne Shqypni nga shekulli i 9-te deri ne shekullin e 13-te, pothuaj sa Perantoria Otomane me pas, prandaj nuk i dihet se edhe ti nga je ngjizur, bej testin e origjines ketu ne L.A. California kushton vetem 200 dollare se mund te dalesh edhe ti “koke bullgar”, por une me shume besoj se gjeni yt eshte me shume “koke mazllumi” islamik nga Anadolli i Turqise, qe njihen ne histori si “Kokpreres” te Sulltanit, prandaj qe te dalim ne teme:

      NUK TE PENGON NJERI TE VAJTOSH QASH SA TE DUASH PER ANETA KOLEKA RAMEN, GURAN E KRISTAQIT, KILLERIT TE ENVERIT, QE NUK KERKOI ASNJEHERE FALJE PER KRIMET E BURRIT TE SAJ VRASTAR FANATIK,

      por:

      Mos hidh jashteqitje vrastare enveriste ne kete forum te nerum te gazetes DITA me keputje kokash si ne Kohen e Qepes te Partise se Punes, kur Enveri mbushi lumenj me gjak njeriu ne vendin tone me vampiret e tij xhelate si Kristaq Rama dhe me vapire te Sigurimit si ty, o Qarri i Enverit,

      sepse:

      KJO NUK PERKON ME INTERESIN E SHQYPNISE PER ANTARSIM NE BE

      dhe:

      Kjo eshte nje gje shume e lige.

     • Zigur Qarri August 2, 15:45

      Mos u mer me rrota kari si halektuali. Nuk e sheh carcafin qe shkruan, perserit te njejten gje dhe pa lidhje, thjesht perrua psiqik. Pretendin te persekutuarin politik kur kundermon wren e keqe te birit te kurves qe i ferkohej sigurimsit te lagjes qe ne dosje ta shkruente “ka thene tek dyqani qe edhe sot nuk ka qumesht”… dhe ky birbo halektual na paska rrezuar diktaturen!
      Turp kur e lexojne antikomunistet e vertete.
      Por nuk ke cfare Ben, gjithmone do te kete dobica ne kete toke.

 15. Donald August 1, 16:26

  Ngushellime per kete grua fisnike baltoziiiii shpelles se vicidolit kerkoi ta baltoste.
  U prefte né paqe me te madhin Kristaq Rama qe la vepra né shekuj.
  O njerez te lig nga Shpirti meruni me Sheqeren e Saliut qe polli nje vrases.
  Flm

  Reply to this comment
 16. dashamires August 1, 17:52

  Per te vdekurin gjithmone flitet mire, ketu te pakten nuk mund te beje perjashtim as Edi Rama.

  Reply to this comment
 17. Fatmiri August 1, 18:03

  Mbas asaj perkujtimore te bukur per baban tuaj ,ju ,jo me me pak art jepni lajmin e hidhidhur per vdekjen e Nenes tuaj Ngushellime!

  Reply to this comment
 18. miku August 1, 18:10

  Ngushullime familjes Rama!Iku nje njeri, iku nje nene,eshte e pazevendesueshme, mund te kesh prona e para, ne fund 3 metra toke do marresh, kujtuhuni o njerez nje dite do vdisni dhe do jepni llogari para te madhit!!!!!

  Reply to this comment
  • mirel August 1, 19:38

   Kane ikur shume nena o miku. Harruat sa njerez u vrane ne Durres, ne Gerdec, dhe sa nena vdesin te vetmuara pa femijet. Krim i rende per nje nene

   Reply to this comment
 19. fteri August 1, 18:29

  Jo Anteta ,nuk vdes kurrë
  Kush e njohu për të mbetet flamur.
  Ajo grua rron përgjithmonë ,në lagjen tonë
  ajo mbetet shembull ,në votrat tona
  Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë,
  por model i lartë për gjithë shqiptarinë.
  Qajë o popull për Anetën,
  se ajo mbetet grua me vlerë,
  Zonja Anete ka marre dekoraten
  ‘urdheri i stomatologut”,
  Nga qyteti HERO i Vlorës .
  Shoqet e lagjes me ligje e qanë ,
  i madhë e i vogël ,kush e njohu ,
  njësia 7 në lagjen M.GJollesha
  O ” foshnje ” fisnike mbete model e edukimit ,
  Rrënjë e fortë e familjes K.Rama ,
  Edi ,Ktheje në forcë këtë gjëmë.
  Zoti ju bekoft,për shqiptari.
  (D.V. Banues i lagjes ,vjetër ).

  Reply to this comment
  • Edi August 1, 18:48

   …jo po Antena! E kane quajtur Aneta or matufi i grades siperore ‘FTERI’ jo Anteta.
   Por jepi o ‘FTERI’ se keshtu ne vargje e shpalos me te plote matuferine tende funksionale kur fton popullin te qaje here Anteten e here Aneten .

   Reply to this comment
 20. Aliu nga Selenic August 1, 20:19

  Ngushellime per humbjen e kesa nene qe lindi nje Gjigande si EDdi Ramen.!
  Shqiperis kjo i fali nje udherrefyes ne dite me te veshtira.
  Ndaj i lutem Familjes Rama te pranoje ngushellimet e mia te sincverta.!

  Reply to this comment
  • mirel August 1, 21:09

   açtu eçte o Ali, Edi Rama eshte gjigande, Aneta ishte zonje grua, lere menjane, por Edi eshte maskara, kriminel i ketij populli

   Reply to this comment
  • dashamires August 1, 21:29

   Ti Like nga Selenica do ti besh te qeshin ne diten e zise familjen Rama apo EDdi Ramen (sic shkruan) kur te marrin lutjet e tua per ngushellime “te sincverta”. Shko fillo kursin e Abetares o analfabet budall.

   Reply to this comment
 21. fteri August 1, 20:33

  Edi ,është gabim ,shtypi ,por të vjen turp të lexosh fjalorin tëndë që të ka plasur cipa,dhe ske moral familjar as shoqëror për një grua ikonë e kulturës gruas shqiptare ,dhe populli duhet të qajë për gra me personalitet dhe të suksesëshme si Aneta Rama ajo që edukoi familjen dhe djalin e saj kryeministërin më të qytetruar që kemi pasur për 30 vjet. i cili ka krijuar modele të larta zhvillimi për vendin.

  Prandaj o bosi e krosi i urrejtjes Saliut ,para se të merresh me redaktimin e komentit tim ,merru me mesazhin që përçon vargjet e poezisë ,bë ngushllimin në këso rastesh për ndarje nga jeta të kësaj nëne me shpirtë të madhë shqiptarizmit.
  bë komentin e ngushllimit te ndarjes nga jeta sipas zakonit shqiptar ,të kësaj gruaje me personalitet të lartë atdhetare,mbetet grua e nënë shembullore .

  Reply to this comment
 22. fteri August 1, 21:00

  Respekte Aliut nga Selaniku ,,por kujdes për vlersimin e kryeministrit ashtu siç është se do etikohesh nga banda e halabakët e pistë vulgar që shajnë stërgjyshërit ,gjyshërit,prindrit ,motrat e vllezrit ,nga gruaja ,fëmijtë deri te fisi në pes breza.Këta me siguri duan të konkurojnë Berishën me llumin e fjalve të pista.

  Reply to this comment
 23. fteri August 1, 21:03

  Moderator mos vononi komentin e f… se ulë vlerën e G ,nderuar Dita ,të Thanos.

  Reply to this comment
 24. Anes Elbes August 2, 00:00

  Ngushellime familjes!
  Shpirti ju prehte ne paqe!
  Te rroni e t’a kujtoni!
  Kam patur rastin t’a njoh Neten ( edhe pse Edin nuk e njoh pervecse publikisht)dhe te drekoj mes miqsh dhe ishte nje grua e forte e me parime,te cilen e kam pare ne papajtushmeri te plote me te birin Kryeminister,por jo me ate te Kryebashkiakut.
  Por zemra e nenes eshte e dobet per bijte e vet dhe ajo nuk ben kompromis dot me shpirtin,prandaj ajo e pranon femijen e vet ashtu sic eshte me te mirat e keqiat e veta. Kete do te bente edhe ne kete rast me Edin edhe pse parimet e saj jane kokforta ,ajo “pranon “ ngushellimin e te birit edhe pse do te deshironte qe ato fjale te bukura e me ndjenje te dale nga shpirti i tij sot,t’ja thoshte fjale pas fjale cdo dite ateher kur ishte gjalle. Sa te bukura e me vlere do te tingellonin keto fjale dhe ndoshta jeta “do te gjente” kohe tjeter per te bere stop dhe jo tani ,jo sot,sic edhe e beri,ndoshta!

  I Perjetshem qofte kujtimi i saj!

  Reply to this comment
 25. Adih August 2, 00:34

  Aliu ne Selenice @…..

  Na i cpife ,o bythlepires .Nuk e mendoja kurre ,te kete njerez si ti ,o Ali ” Gjiganti ”
  Ruajna trute e kokes ,o i madhi zot ,si ka mundesi te kete njerez te tille “gjikanta”

  Reply to this comment
 26. intelektuali August 2, 11:10

  Qarri katil dhe gjakatar i Enverit:

  QE KEPUT KOKA NJEREZISH SI ZOGJ PULE

  E pranoj nofken “koke bullgar” sepse nuk me duket si fyerje, sepse ne fund te fundit:

  ME MIRE KOKE BULLGAR SI INTELEKTUALI SE KOKE PRERES I ENVERIT SI PUNA JOTE

  pastaj:

  Mbreteria bullgare e Simeonit te Madh qendroi ne Shqypni nga shekulli i 9-te deri ne shekullin e 13-te, pothuaj sa Perandoria Otomane me pas, prandaj nuk i dihet se edhe ti nga je ngjizur, bej testin e origjines ketu ne L.A. California kushton vetem 200 dollare se mund te dalesh edhe ti “koke bullgar”, por une me shume besoj se gjeni yt eshte me shume “koke mazllumi” islamik nga Anadolli i Turqise, qe njihen ne histori si “Kokpreres” te Sulltanit, prandaj qe te dalim ne teme:

  NUK TE PENGON NJERI TE VAJTOSH QASH SA TE DUASH PER ANETA KOLEKA RAMEN, GURAN E KRISTAQIT, KILLERIT TE ENVERIT, QE NUK KERKOI ASNJEHERE FALJE PER KRIMET E BURRIT TE SAJ VRASTAR FANATIK,

  por:

  Mos hidh jashteqitje vrastare enveriste ne kete forum te nerum te gazetes DITA me keputje kokash si ne Kohen e Qepes te Partise se Punes, kur Enveri mbushi lumenj me gjak njeriu ne vendin tone me vampiret e tij xhelate si Kristaq Rama dhe me vapire te Sigurimit si ty, o Qarri i Enverit,

  sepse:

  KJO NUK PERKON ME INTERESIN E SHQYPNISE PER ANTARSIM NE BE

  dhe:

  Kjo eshte nje gje shume e lige.

  Reply to this comment
  • Zigur Qarri August 2, 15:35

   @halektuali
   Stop your copy/ paste postings you flicking schizoid PD, I was very proud to name my condom after you. You keep disappointing me.

   Reply to this comment
 27. Gege Kosova August 2, 12:11

  Gure kendi,nga fillon rrita ndertimi i shtepise dhe familjes, por edhe i shtetit kombetar e demokratik.Amaneti i Zonjes se madhe per te bijte dhe pasardhesite pas tyre.Fillimi i deshmuar Kend shteti Edi Rama,nga,pas nje kaosi disa vjecar, Me drejtimin e Edi Rames, po ndertohet shteti demokratik shqiptare. .Lavdi nenes dhe Zonjes se madhe.

  Reply to this comment
 28. Gege Kosova-Mala August 2, 12:11

  Gure kendi,nga fillon rrita ndertimi i shtepise dhe familjes, por edhe i shtetit kombetar e demokratik.Amaneti i Zonjes se madhe per te bijte dhe pasardhesite pas tyre.Fillimi i deshmuar Kend shteti Edi Rama,nga,pas nje kaosi disa vjecar, Me drejtimin e Edi Rames, po ndertohet shteti demokratik shqiptare. .Lavdi nenes dhe Zonjes se madhe.

  Reply to this comment
 29. Mala August 2, 12:11

  Gure kendi,nga fillon rrita ndertimi i shtepise dhe familjes, por edhe i shtetit kombetar e demokratik.Amaneti i Zonjes se madhe per te bijte dhe pasardhesite pas tyre.Fillimi i deshmuar Kend shteti Edi Rama,nga,pas nje kaosi disa vjecar, Me drejtimin e Edi Rames, po ndertohet shteti demokratik shqiptare. .Lavdi nenes dhe Zonjes se madhe.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim