Ndahet nga jeta ish-Miss Univers

September 10, 2018 15:39

Ndahet nga jeta ish-Miss Univers

Ish Miss Universe, Chelsi Smith, ka humbur jetën në moshën 45-vjeçare, pas një beteje të gjatë me sëmundjen e kancerit të mëlçisë.

Smith u shpall Miss Univers dhe Miss USA në vitin 1995.

Pas marrjes së kurorës në Miss Univers, ajo u bë gruaja e parë amerikane që e fitoi titullin pas 15 vitesh.

s.a/dita

September 10, 2018 15:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?