Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare aktorja shqiptare, Valentina Caci

July 11, 2019 19:54

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare aktorja shqiptare, Valentina Caci

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare aktorja e mirënjohur shqiptare, Valentina Caci.

Lajmin për ndarjen nga jeta të aktores Valentina Caci e ka bërë të ditur ne mediat sociale aktorja, Zamira Kita, e cila shkruan se kujtimi saj do të ngelet gjatë në mendjen e publikut.

Lamtumire, e mira, e talentuara, e bukura, Valentina Caci! Rolet e shumta te realizuara prej saj, do te ngelen gjithmone ne kujtesen tone, bisedat dhe keshillat e saj, te paharruara! I perjetshem kujtimi! Homazhet zhvillohen, ne teater, neser nga ora 12.00-13.00.”

 

 

b.b/dita

July 11, 2019 19:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*