Ndalet Barcelona, Reali afrohet me tri pikë

October 20, 2013 11:09

Ndalet Barcelona, Reali afrohet me tri pikë

Barcelona nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në udhëtim te Osasuna duke luajtur baras 0:0.

Këtë e ka shfrytëzuar më së miri Real Madridi, që me fitoren 2:0 ndaj Malagas i është afruar katalonasve në vetëm 3 pikë dallim.

Ishin Angel Di Maria dhe Cristiano Ronaldo i cili e shndërroi në gol një penallti të fituar nga Gareth Bale ata të cilët i dhanë fitoren madrilenëve të cilët si duket kanë nisur ta marrin veten.

Dje ata zhvilluan një ndeshje më të mirë se sa herëve të fundit ku patën të anuluar edhe disa gola për shkak të pozicioneve jashtë loje. /Zëri/

October 20, 2013 11:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*