Ndalimi i vjedhjes së energjisë, Tahiri takon Gjiknurin

October 28, 2014 21:05

Ndalimi i vjedhjes së energjisë, Tahiri takon Gjiknurin

Në kuadër të planit të masave të marra për ndalimin e vjedhjes së energjisë elektrike, Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u takua sot me Ministrin e Industrisë dhe Energjetikës, Damian Gjinkuri.

Të pranishëm në këtë mbledhje kanë qenë dhe drejtorët e policisë së Qarqeve dhe përfaqësues të OSHEE. Ditën e djeshme në të gjithë Shqipërinë nisi aksioni për parandalimin e të gjithë lidhjeve të paligjshme, si dhe vendosjen e masave procedurale për të gjithë ata që rezultonin se vidhnin energji elektrike.

October 28, 2014 21:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim