Ndalohet në Qafë Thanë ish-shefi i FNSH-së, Osman Levanaku

December 31, 2017 17:18

Ndalohet në Qafë Thanë ish-shefi i FNSH-së, Osman Levanaku

 

Ish-shefi i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, Osman Levanaku është ndaluar nga policia në Qafë thanë.

Ai akuzohet për dhunë gjatë protestës së Partisë Demokratike para Parlamentit, ditën kur PS-ja zgjodhi kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku.

Levaniku e ka konsideruar ndalimin si hakmarrje politike.

Ai po shkonte në Strugë për të kaluar natën e ndërrimit të viteve, ndërsa ka shtuar se nuk e dinte se ishte person në kërkim.

December 31, 2017 17:18
Komento

13 Komente

 1. Dalip Berzeshta December 31, 18:30

  Aman more njerez,kush eshte Osman Levanaku,nje pis burr,pa arsim te mesem,dhe jo me te larte,nje Peqinas i ndyrre.Beri karuer nga roje porte tek P.D-ja,si gjithe peqinasit qe penetrojne ne cdo kohe,edhe ai po te njejten gje e mbante Berishovici mbrapa,e flaku nje moment,dhe ai filloi ne Drejtorine e Pergjithsheme te Policise,dhe bente te fortin duke thene jam i Berishes,pa intelekt,aspak profesionist,davaverxhi.Futi nje dore me pare ne riparimin e postes se policies ne Prrenjas,pasi ndikoi qe tenderin e postes ta merrte nje miku i vete Peqinas.Keshtu jane mesuar keto qener militant te ndyrre,si ata teP-S-se edhe te P.D-se,prandaj gjerat tek rendi gjithmon kane vajtur keq e me keq.Poshte Osmanat Agronat,Tahirat,e qafirat.

  Reply to this comment
 2. demo December 31, 19:31

  Kerkoni te ktheni ne pushtet banditet e doktorr Rrumpalles,por s`ka me hani Muco-pini Muco!

  Reply to this comment
 3. Argita birishes January 1, 04:25

  ore juve shume mire qe tregoni publikisht cilet jane keta emra, po kallepi i ketyre s’do shume ti njofesh e kane te vulosur ne ftyre llojin e kafshes qe jane, kafshet e berishes kane te gjithe nje ftyre ate te kriminelit.

  Reply to this comment
 4. Donika January 3, 18:09

  O lipe shtogu ai ka dokumente reale qe ka maru te larten dhe qe esht i zoti vetes o le gen se kur e ka mbaru shkollen interesohu ne fakultet dhe pse e ke kaq inat ca te ka be ty personalisht ka punu dhe ne emigracion kur e hiqshin komunistet paske noj kunj si duket dil ball per ball o langaraq

  Reply to this comment
 5. Donika January 3, 19:09

  O dalip pisi mos jep info te rreme se paditesh ene mos jaqaj hallin osmanit se i ka kry shkollat edhe te larten e ka e ka maru verifikoje meqe ste ze gjumi o rryp i rilindjes qe lindi vetem.mjerim

  Reply to this comment
 6. Donika January 3, 20:03

  Po t ca kallepi je mor pisske turp qe perdor emer tjeter frikacak i ndyr kafshe e kujt je mor krye kafsh kelysh i edit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*