Ndalon me forcë të miturën, arrestohet 19-vjecari

October 6, 2015 21:32

Ndalon me forcë të miturën, arrestohet 19-vjecari

Një 19-vjecar banues në lagjen “Kryengritja e Fierit”, është ndaluar nga policia pasi kishte tentuar të ndalonte me forcë një vajzë të mitur, për t’i shprehur dashurinë.

Mëngjesin e së martës 19-vjecari Endrit Llazi e ka tërhequr me forcë që 15-vjeçarja të ndalojë, jashtë dëshirës së saj. Kjo ka bërë që minorenia të vërë në dijeni prindërit e saj, të cilët kanë kryer denoncimin në polici dhe kjo e fundit të bëjë edhe arrestimin e tij.

19-vjeçari akuzohet për ndërhyrje të padrejta në jetën private . Në polici, 15-vjecarja e cila është marrë në pyetje në prezencë të psikologes, ka deklaruar se 19-vjecari kishte tentuar që ta ndalte edhe tre herë të tjera por ajo nuk kishte pranuar.

October 6, 2015 21:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*