Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi: I dashur Edi, në këtë ditë pikëllimi ngushëllimet më të sinqerta

August 1, 2020 10:27

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi: I dashur Edi, në këtë ditë pikëllimi ngushëllimet më të sinqerta

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama për humbjen e nënës.

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes” shkruan Thaçi.

o.j/dita

August 1, 2020 10:27
Komento

4 Komente

 1. mirel August 1, 10:59

  Ne emer te Vucicit, i dashur Edi vellavuci, te ngushelloj

  Reply to this comment
 2. Gege Kosova August 1, 11:13

  Ngushellimefamiljes se Madhe Rama per ndarjen fizike nga jeta te Nenemadhes e Gruamadhes Aneta..

  Reply to this comment
 3. Gege Kosova August 1, 11:14

  Ngushellime Familjes se Madhe Rama per ndarjen fizike nga jeta te Nenemadhes e Gruamadhes Aneta..

  Reply to this comment
 4. intelektuali August 1, 16:16

  QANI DHE VAJTONI PER ANETA RAMEN O XHELATE TE ENVERIT, NJASHTU SIC QANIM DHE VAJTONIM NE, DO KOHE ME PARE, KUR JU O KRIMINELA MASAKRONIT PRINDERIT TANE VETEM SE DESHEN TA BENIN SHQYPNINE ASHTU SIC PO KERKON TE BEHET SOT PAS PILAFIT

  Cfare estrade me vajtime enveriste!

  Like Floriri qe e ka pare gjithe Bota me ze dhe figure si vjedh ryshfetin pushtetar, tani ngushellon Edi Ramen per Aneten, pasi nje dite me pare i mallkoi Kristaqin, si KILLER te Enverit,

  Hashim Thaci qe sapo u kthye nga Haga ku akuzohet per krime makaber kunder njerezimit per vrasje mafioze dhe trafik organesh njerezore, po keshtu ngushellon Edi Ramen per Aneten qe asnjehere nuk u kujtua te kerkoje falje per krimet monstruoze te Kristaqit,

  Lukunia e xhelateve te Enverit ne krye te shtetit dhe Pushtetit dhe Ushtria e servileve te Edvinit vene kurrora me lule dhe bejne homazhe duke vajtuar me lote krokodili per Aneten e Bosit Socialist, por nuk bejne pyetjen:

  PO KUSH I QAU DHE VAJTOI DHJETRA MIJE NENA, VIKTIMA TE ENVERIT DHE KOMUNIZMIT NE SHQYPNI?

  Po pse me keto vajtime hipokrite tipike enveriste qe te vriste naten si Qemal Stafen dhe te qante diten me pas per 50 vjet me radhe, me keto estrada komuniste do te hyje Shqypnia ne BE?

  prandaj:

  Ne, intelektualet properendimore qe ju o xhelate te Enverit qe tani qani dhe vajtoni per Eneten e Edvinit, gruan e Kristaqit, Killerit te Enverit ju urdherojme:

  QANI DHE VAJTONI PER ANETA RAMEN O XHELATE TE ENVERIT, NJASHTU SIC QANIM DHE VAJTONIM NE, DO KOHE ME PARE, KUR JU O KRIMINELA MASAKRONIT PRINDERIT TANE VETEM SE DESHEN TA BENIN SHQYPNINE ASHTU SIC PO KERKON TE BEHET SOT PAS PILAFIT

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim