Ndërgjegjësohet Monika Kryemadhi, shfaqet për herë të parë me maskë dhe voton në zgjedhjet e LSI

November 21, 2020 12:56

Ndërgjegjësohet Monika Kryemadhi, shfaqet për herë të parë me maskë dhe voton në zgjedhjet e LSI

Teksa ka marrë pjesë në procesin zgjedhor brenda partisë që drejton, Monika Kryemadhi, e cila pret të rikonfirmohet sot në pozicionin e kryetares së LSI, është paraqitur për herë të parë me maskë anti COVID në publik.

E pyetur nga gazetarët për këtë ‘risi’ të saj, Kryemadhi është shprehur se “Ma mblodhi partia dhe jo dikush tjetër. Maska është një element, mbahet në ambiente të mbyllura. Njerëzit duhet ta mbajnë se besojnë dhe jo se dikush i kërcënon”.

o.j/dita

November 21, 2020 12:56
Komento

3 Komente

 1. ce November 21, 14:01

  Oh jarebi kesaj Nafije dybekut i rente covid tek vrimat e hundes se kalit se fare e keqe paska qene, si nuk pushon duke lefur cdo dite mrroklla, fjale pa lidhje, gruaja me e urryer e shqiptareve.

  Reply to this comment
 2. Remo November 21, 15:47

  Ta mbledheshin gomeret e Shijakut te gjithe ne nje kohe, bushter!

  Reply to this comment
 3. Molla e dijes November 21, 16:40

  Evolucioni i Monës dhe i besimit të saj

  Zgjedhjet në LSI, Mona kundër vetes: Kandidat1=Mona pa
  maskë, kandidati2=Mona me maskë. Zgjedhjet quhen demokratike!

  Dmth Mona thotë se maska do mbajtur nëse beson dhe jo se dikush të kërcënon. E di ti Mona sa është gjoba po të kapën pa maskë? E di varfërinë në Shqipëri? I paguan ti gjobat e njerëzve? Jo. Ti e ke në terezi se je milionere. Sidoqoftë, tani pse vure maskë? Ta mblodhi partia? Si? Të hoqi besimin te mos ekzistenca e virisit? Të kërcënoi? Ti sikur nuk je e kërcënueshme, se gjuan me çizme! Shiko! Është një fjalë e urtë që thotë: “vidh një bukë dhe futesh në burg, vidh një shtet të tërë dhe bëhesh mbret”. Në burg futet populli fukara hallexhi, kurse peshqit e mëdhenj të politikës bëhen mbretër. Se nuk ka drejtësi, as hyjnore e as tokësore. Prandaj dërdëllit ti dhe ia fut pordhës sipas qejfit! Sharlatane fetare që do evolosh deri në mos besim total! Në fakt, ti nuk beson , por bën sikur beson. Do evoluosh! Mos ki merak! Kur Papa po pranon homoseksualizmin, imagjino evolucionin tënd deri ku mund të shkojë!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim