Ndërhyn për të shuar sherrin mes djalit dhe nuses, e “tradhëton” zemra

January 3, 2015 17:30

Ndërhyn për të shuar sherrin mes djalit dhe nuses, e “tradhëton” zemra

Ndërhyn për të shuar zënkat mes të birit dhe nuses, por i pushon zemra. Ky ka qenë fati i një të moshuari në fshatin Slatinë të Pogradecit. Ngjarja u regjistrua pasditen e 3 janarit, ndërsa viktimë ka mbetur 60-vjeçari Selami Leka.

Fillimisht u raportua se kishim të bënim me një krim brenda familjes, ku i moshuari ishte vrarë me armë zjarri nga djali i tij Saliu, 36-vjeçar.

Por ishte policia e Pogradecit, që pas kqyrjes së vendit të ngjarjes dhe verifikimit të trupit të viktimës hodhi poshtë këtë version. Në deklaratën për media rreth orës 19:51, theksojnë se në trupin e 60-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhunë.

Dyshohet se vdekja e tij ka ardhur si rezultat i një ataku kardiak.

January 3, 2015 17:30
Komento

1 Koment

  1. sami January 3, 20:30

    60 vjec nuk eshte i moshuar .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*