Ndërprerja e aktivitetit futbollistik, FSHF njofton për modifikime të kalendarit

March 14, 2019 14:17

Ndërprerja e aktivitetit futbollistik, FSHF njofton për modifikime të kalendarit

FSHF ka njoftuar se do të ketë ndryshime në kalendarin e Kategorisë Superiore dhe Kupës së Shqipërisë. Disa modifikime janë bërë për shkak të ndërprerjes së aktivitetit futbollistik një javë më parë.

Kështu, ndeshjet e kthimit të turit çerekfinal të Kupës së Shqipërisë do të zhvillohen në 3 prill. Takimet gjysmëfinale do të zhvillohen në 24 dhe 8 maj. Finalja ndërkohë do të zhvillohet ditën e dielë 2 qershor.

Për sa i përket Kategorisë Superiore, takimet e planifikuara për t’u luajtur në 25 maj do të zhvendosen në 29 maj.

o.j/dita

March 14, 2019 14:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?