Ndërprerja e kampionatit pas tërmetit, FSHF: Ja kur rikthehet në fushë Superiorja

November 30, 2019 12:17

Ndërprerja e kampionatit pas tërmetit, FSHF: Ja kur rikthehet në fushë Superiorja

Pas tërmetit që goditi vendin tonë dhe solli pasoja katastrofike, të gjitha ndeshjet e javës së 14-të të Kategorisë Superiore, që ishin të programuara të luheshin në datat 29-30 nëntor, do tw luhen nw datat 7 dhe 8 Dhjetor.

Për ndeshjet e javës së ardhshme, FSHF njofton do të ketë një njoftim të dytë.

Ja ndeshjet dhe oraret e tyre:

E shtunë 7 dhjetor:

Tirana –Kukësi 16:30

Luftëtari-Vllaznia 13:30

Bylis-Partizani 13:30

E dielë 8 dhjetor:

Laçi-Flamurtari 13:30

Teuta-Skënderbeu 16:30

 

O.J/DITA

November 30, 2019 12:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim