Tiranë/Ndërpritet numërimi në KZAZ 35, largohen numëruesit e PD

June 26, 2017 19:35

Tiranë/Ndërpritet numërimi në KZAZ 35, largohen numëruesit e PD

Në KZAZ e shkollës “Vasil Shanto” është ndërprerë numërimi, pasi komisionerët e Partisë Demokratike janë tërhequr nga numërimi.

Ora News raporton se kutitë kanë mbetur hapur dhe fletët e votimit janë mbi tavolinë.

Raportohet se numëruesve i është kërkuar që të tërhiqen

June 26, 2017 19:35
Komento

1 Koment

  1. Shqiptar Vendi June 26, 19:51

    E keni zakon terheqjen dmth poshtersine ..asnje luftenuk keni fituar gjate gjihe hisrotise suaj o shpellar ..por kelysha te tehuajvengelet perhere…rrini aty si burra po patet njefije burrerri..maskarenj edhe te vekur beni poshtersi…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*