Ndërron jetë “I lumturi” tek Borëbardha

May 28, 2018 18:37

Ndërron jetë “I lumturi” tek Borëbardha

 

E mbani mend fytyrën e qeshur të “Të lumturit” tek Borëbardha?

Tayyar Yildiz është ndarë nga jeta në moshën 61-vjeçare.

Sipas ‘HaberTurk’ i ndjeri Yildiz punonte në bankë, por për shkak të fizionomisë së veçantë të tij ka luajtur dhe shume role.

Megjithatë, roli më i njohur dhe më i dashur i Tayyar, vetëm 95-cm i gjatë ishte ai i Neseli ose ndryshe “Të lumturit” tek “Borëbardha dhe 7 xhuxhat”./shije

l.h/ dita

May 28, 2018 18:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*