Ndërtesa më e madhe në botë merr ngjyrat e flamurit të Belgjikës

March 22, 2016 20:46

Ndërtesa më e madhe në botë merr ngjyrat e flamurit të Belgjikës

Ndërtesa më e madhe në botë, Burj Khalifa ka ndezur sot në mbrëmje ngjyrat e flamurit belg, në solidaritet për sulmet terroriste ku humbën jetën 34 persona dhe mbi 200 mbetën të plagosur.

Edhe Kulla Eiffel në Paris ka ndezur ngjyrat e flamurit te Belgjikës.

eifel

dubai

March 22, 2016 20:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*