Ndërtimi i by-passit të Tepelenës, IKMT prish 6 objekte

June 29, 2020 14:09

Ndërtimi i by-passit të Tepelenës, IKMT prish 6 objekte

IKMT do të zhvillojë ditën e sotme aksion në zonën e Tepelenës ku do të prishen 6 objekte.

Prishja e tyre vjen në kuadër të ndërtimit të by-passit të Tepelenës, Loti I. By-passi i Tepelenës, lidh segmentin Levan-Tepelenë me segmentin Tepelenë-Kakavijë. 6 objekte janë nga 1 deri në 3 kate dhe të gjitha të shpronësuara dhe do të prishën nga IKM ditën e sotme.

l.h/ dita

June 29, 2020 14:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim