Ndërtoi kasollen e bagëtive pa leje, arrestohet 80 vjeçari

January 13, 2016 19:01

Ndërtoi kasollen e bagëtive pa leje, arrestohet 80 vjeçari

Po ndërtonte kasollen e bagëtive pa leje dhe kjo ka mjaftuar që i moshuari nga Saranda të prangoset nga policia.

80 vjeçari me inicialet J.S po ndërtonte një kasolle për bagëtitë por pa marrë më parë leje.

Ai është arrestuar për ndërtim të paligjshëm.

January 13, 2016 19:01
Komento

2 Komente

  1. demo January 13, 21:34

    Po keshtu filloi Bathorja me kasolle,qe u bene shtepi,pastaj pallate,pastaj rruga Sali Berisha.

    Reply to this comment
  2. shefi January 14, 12:16

    Ah mor xhaxha, po te ndertoje nje gradacele nuk te fusnin brenda.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*