Serbi-Shqipëri zhvillohet me 9 nëntor 2014!

October 20, 2014 16:00

Serbi-Shqipëri zhvillohet me 9 nëntor 2014!

Qetësohuni. Fjala është për ekipet me të njëjtin emër që luajnë në Ligën e Dytë të Landit të Vjenës (Austri)! Në dhjetë ndeshjet e para, ekipi shqiptar SV Albania ka shkëlqyer duke grumbulluar 25 pikë (8 fitore, një barazim dhe një humbje) me diferencë golash +29!

Ndërsa ekipi serb renditet në vendin e 10-të, me 13 pikë të grumbulluara.

Serbia dhe Shqipëria do të ndeshen më 9 nëntor 2014, për javën e 13 të 2.Landesliga Wien.

 

October 20, 2014 16:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*