Ndocaj reagon: Janë vetëm fjalë…

January 29, 2016 12:49

Ndocaj reagon: Janë vetëm fjalë…

Mbrëmë u përfol masivisht që deputeti Eduart Ndocaj do të kandidonte për kryetar të Partisë Socialiste, teksa Kongresi i kësaj partive pritet të zhvillohej në muajin mars.

Por, sot, Ndocaj thotë se të gjitha deklaratat në media ishin spekulime, apo siç thotë ai “janë fjalë”.

“Nuk ka asgjë të vërtetë në ato që thuhen deri më tani. Jemi të gjithë për të njëjtin qëllim. Unë nuk jam rival me Ramën. Çdo gjë e përfolur është vetëm në media”, tha ai nga Lezha.

January 29, 2016 12:49
Komento

2 Komente

  1. adeci January 29, 16:57

    Kur PS qenka bere per te tallur bythen dhe ky idiot

    Reply to this comment
  2. XXXL January 30, 02:40

    Po toci “adet” ku e di qe Ndocaj eshte idiot, i bie qe ti je nje kelysh kurve dhe b** q**.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?