Ndodh edhe kështu: Kapri i Pogradecit ja beson ujësjellësin nipçes

February 18, 2016 09:39

Ndodh edhe kështu: Kapri i Pogradecit ja beson ujësjellësin nipçes

 

Djali i motrës ka qenë kandidatura që “ka bindur” kryebashkiakun e Pogradecit, i cili ka shkarkuar drejtorin e Ujësjellësit, duke e zëvendësuar atë me nipin e tij. Ky rast është denoncuar dje nga ana e drejtorit të shkarkuar, sipas tij me motivacionin e performancës së ulët, njofton Panorama.

Sipas drejtorit të shkarkuar Valter Gora, postin e tij e ka zënë nipin i kryebashkiakut Kapri, i cili tashmë do të drejtojë Ujësjellësin e Pogradecit. Më datë 16 shkurt, kryebashkiaku Kapri, përmes një urdhërese zyrtare, ka vendosur dorëzimin e detyrës së administratorit të Ujësjellës- Kanalizimeve Valter Gora dhe vendin e tij e ka zënë Marsel Isallari, i cili rezulton të jetë djali i motrës së kryebashkiakut.

February 18, 2016 09:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim