Ndoka, negociata për deputet në zyrën e Shkëlzenit, bashkë me Fahri Balliun

Redaksia Online May 6, 2013 14:13

Ndoka, negociata për deputet në zyrën e Shkëlzenit, bashkë me Fahri Balliun

Nard Ndoka është duke bërë negociatat e fundit për të hyrë në listën e kandidatëve të PD-së për deputet.

Kreu i demokristianëve është parë mesditën e sotme të dalë nga ambientet e zyrave të Shkëlzen Berishës, çka konfirmon edhe një herë rëndësinë që ka djali i kryeministrit në vendimet e PD-së.

Ndoka shoqërohej në këtë takim nga Fahri Balliu dhe dukej i qetë, gjë që të lë të kuptosh se negociatat kanë shkuar mirë.

Ndoka u largua nga opozita muaj më parë, pikërisht se PS nuk i siguronte një vend në listën e kandidatëve të saj, gjë që ia ofroi Berisha për ta afruar në koalicionin e vet. / TEMA

 

 

Redaksia Online May 6, 2013 14:13
Komento

7 Komente

 1. al May 6, 14:25

  nje gje eshte e sigurt ose behet ose sbehet

  Reply to this comment
 2. iliriTirane May 6, 15:53

  Kryetari i “trustit te geshtenjave” qenka i biri jo baba, PARTI BANDE????

  Reply to this comment
 3. Mark.uk May 6, 16:27

  ky ndoka qeka tallash fare ..

  Reply to this comment
 4. keltis May 6, 17:51

  Po per Ndoken eshte thene nga Berisha se do jete ne liste kahera. Po pse mashtroni se nuk ka sot negociata apo nahija e Rames eshte ne lufte brenda llojit e ju duhet te shpifni per te djathetet. Po per Agron Duken pse i keni heqe shkrimet ju dha urdher Rama?

  Reply to this comment
 5. Le pont May 6, 22:39

  Edhe ankoheni pse nuk ecen Shqiparia..Po Nard koqekandarin… do behet….?

  Reply to this comment
 6. Mark uk May 7, 07:46

  Ju letem redaksi e nderuar,mos lejoni person tjeter te komentoj ne emrin tim,ju faleminderit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*