Ndriçimi i rrugëve të Tiranës, Veliaj: Respekt për kolegët që e bëjnë natën ditë

March 16, 2016 18:00

Ndriçimi i rrugëve të Tiranës, Veliaj: Respekt për kolegët që e bëjnë natën ditë

Rrugët e Tiranës që kanë qenë të pandriçuara për vite me radhë po pajisen me ndriçim.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, me anë të një potimi në rrjetin social “Facebook” shpreh respekt për kolegët që e bëjnë natën ditë.

“Çdo natë, në Tiranë paisen me ndriçim dhe disa rrugë e sheshe të tjera, që çdo mëngjes ta gjejë qytetin pak më dinjitoz”, shkruan kryebashkiaku Veliaj.

1 2 3 4 5

March 16, 2016 18:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim