Ndryshime të reja në kupolën e Policisë, emrat dhe pozicionet

April 19, 2018 10:22

Ndryshime të reja në kupolën e Policisë, emrat dhe pozicionet

Policia e Shtetit është përfshirë nga një sërë ndryshimesh ditën e sotme.

Mësohet se, Drejtori i i përgjithshëm Ardi Veliu ka firmosur disa lëvizje të tjera pas ndryshimeve që bëri fillimisht me ardhjen e tij në krye të uniformave blu.

Sipas informacioneve, shefi i dikurshëm i Komisariatit Nr.1, Artion Duka do të emërohet Drejtor i Policisë së Beratit.

Sokol Sejfollari, dikur në postin e shefit të Antidrogës, është emëruar këshilltar pranë drejtuesve të Policisë së Shtetit.

Ndërkohë, posti i shefit të Antidrogës ka mbetur bosh.

Dhe si shef i seksionit të krimit ekonomik emërohet Fran Rica.

s.a/dita

April 19, 2018 10:22
Komento

2 Komente

  1. Doni apo nuke doni ju Drejtesia e do te BEHET. April 19, 12:30

    Po ky ish shefi i “antidroges”u vleresua ngase mbolli dhe krasiti me shume se koleget droge?Kjo mgritje ne detyre e ketije shefi na kujton nje parodi popullore ruse,ku thuhej;”aty ne qytetin tim te lindjes,atje ne Rusi,nje drejtor fabrike vodhi 200mije dhe per denim partia e cuan n’ministri,tra-la-la,lala,o sa droge e korrupsion qe ka. “Dridhuni e perdridhuni,po vjen dita qe nga trasta peme e kalbur jasht do t’hidhet,doni apo nuke doni ju o te pabreke qe ju la dita dhe miljonere ju ngrysi nata.Prisni se nuke keni pare gje akoma,kure e djeshmja dhe e sotmja do t’u mbetet nje enderr dhe e nesermja nga superlukset dhe pushtetet ne bangen e akuzes,ne nje fund te turpshem dhe pak thin.Besoni,binduni,dhe rrefehuni qe SOVRANI,SHBA,BE e Ligji dhe ZOTI t’ju meshirojne.Tik-tak,tik-tak,tik-tak,koha hecen ajo nuke ndalet.

    Reply to this comment
  2. Doni apo nuke doni ju Drejtesia e do te BEHET. April 19, 19:37

    Po ky ish shefi i “antidroges”u vleresua ngase mbolli dhe krasiti me shume se koleget droge?Kjo mgritje ne detyre e ketije shefi na kujton nje parodi popullore ruse,ku thuhej;”aty ne qytetin tim te lindjes,atje ne Rusi,nje drejtor fabrike vodhi 200mije dhe per denim partia e cuan n’ministri,tra-la-la,lala,o sa droge e korrupsion qe ka. “Dridhuni e perdridhuni,po vjen dita qe nga trasta peme e kalbur jasht do t’hidhet,doni apo nuke doni ju o te pabreke qe ju la dita dhe miljonere ju ngrysi nata.Prisni se nuke keni pare gje akoma,kure e djeshmja dhe e sotmja do t’u mbetet nje enderr dhe e nesermja nga superlukset dhe pushtetet ne bangen e akuzes,ne nje fund te turpshem dhe pak kthin.Besoni,binduni,dhe rrefehuni qe SOVRANI,SHBA,BE e Ligji dhe ZOTI t’ju meshirojne.Tik-tak,tik-tak,tik-tak,koha hecen ajo nuke ndalet……..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim