Ndryshon kalendari i Superiores, ja ndeshjet që spostohen

November 30, 2017 22:16

Ndryshon kalendari i Superiores, ja ndeshjet që spostohen

Nëpërmjet një lajmërimi në faqen e FSHF-së, bëhet me dije se ndeshjet e kësaj fundjave, që ishin programuar të luheshin në orën 14:00, do të luhen një orë më herët, pra në 13:00.

Luftëtari dhe Flamurtari ditën e shtunë, si dhe ndeshjet Lushnja-Partizani e Vllaznia-Laçi ditën e dielë, do të luhen në orën 13:00.

Gjithashtu, të gjitha ndeshjet e Kategorisë së Parë, do të luhen po në këtë orar, 60 minuta më herët se zakonisht.

FSHF njofton se në varësi të kushteve atmosferike, do të njoftojë sërish për ndonjë ndryshim të momentit të fundit.

November 30, 2017 22:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*