Mbretëresha lëshon cicërimën e parë

October 24, 2014 14:45

Mbretëresha lëshon cicërimën e parë

Në qendër të vëmendjes, në media dhe portalet angleze, sot ka qenë fakti se Mbretëresha Elizabeth II sot ka lëshuar postimin e parë në Twitter.

Ajo e dergoi mesazhin nga vendi ku po mbahej një ekspozitë.

Sipas medieve angleze, Elizabeth II para syve të diku rreth 100 personave e shkroi me një gisht në një tabletë, cicërimën e parë të saj.

Postimi ka marrë që në sekondat e para mbi 700 mijë pëlqime.

October 24, 2014 14:45
Komento

1 Koment

  1. Shqipo October 24, 17:07

    Me toça se keta britaniket nuk ka ne bote.Po te pakten femrat e tyre e japin e jo si italiankat qe nuk e leshojne.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*