Në “çantën e baba Takut”, edhe një video erotike?

March 12, 2015 09:38

Në “çantën e baba Takut”, edhe një video erotike?

Gazeta Sot shkruan sot se në ‘çantën’ e Spartak Brahos ndodhet një video erotike.

Sipas gazetës në fjalë, ajo implikon ish- ministrin Dritan Prifti.

Video është realizuar nga vetë Prifti dhe është zbuluar gjatë inspektimit të videos së famshme Meta- Prifti.

Gazeta Sot shkruan  se Braho ka vendosur ta bëjë publike këtë video.

Braho një javë më parë la të kuptohet se ka edhe një video për Shkëlzen Berishën.

March 12, 2015 09:38
Komento

17 Komente

 1. Hëm... March 12, 09:43

  shtet ligjor!!!!… dikush bredh dhe e thote haptazi se ka video ne cante prej vitesh dhe askush nuk e merr prej by…ne prokurori. Shteti nuk mbahet me shantazhe mes paleve por me transparence qe minuten e pare. Detante mes mekatareve i thone kesaj pune – secili ka canten e tij dhe askush nuk ngacmon. Kush ka prioritet – interesi i publikut per sekretet e atyre qe ka mbi koke apo … interesi per te mbajtur karrike nga te gjithe palet qofte edhe me shantazh…

  Reply to this comment
 2. "Horri i Bulevardit" March 12, 09:47

  Gallata e Tom Doshit me videon e regjistruar, ne fakt i beri nje amnisti videos Meta -Prifti.
  Megjith budallallekun e videos Doshi, perseri sdesha te bej koment se nuk ja vlente, por kur doli ne skene edhe Dritan Prifti, u binda qe edhe videoja Meta-Prifti, eshte nje makinacion i ketij te fundit.
  Drejtesia pervec sqarimit te rastit ne fjale, duhet te merret seriozisht, per ta akuzuar Dritan Priftin, si nje manipulator faktesh dhe per kete krim, duhet te denohet sipas ligjeve ne fuqi, plus te marre edhe nje denim shtese, per vete impaktin qe krijojne keto video-lojra, ne publik.

  Reply to this comment
 3. PAVLIN March 12, 09:51

  Perse prokuroria nuk e ndalon kete person qe solloratet me qante te zeze, dhe qe pretendon qe ka nje mut brenda?

  Reply to this comment
 4. V March 12, 09:56

  Kjo dihej qe kur doli regjistrimi i metes me bllok…asgje e re. Lsi-ja ne deshperim te thelle

  Reply to this comment
 5. PRIFTI March 12, 10:04

  Oo, nxire, t’ja shohim nje here Dritanit, nje krah i koqeve nuk i punon.

  Reply to this comment
 6. albania March 12, 10:20

  Kur tall bythen edhe ky, qe i ka lyer duart me gjak, imagjino ne cilin nivel eshte shteti shqiptar!

  Reply to this comment
 7. demo March 12, 10:27

  Keto video,qe jane kthyer ne filma pornografike,moren 4 jete.Kush pergjigjet per to.?

  Reply to this comment
 8. Sadiu March 12, 10:33

  Ne çanten e xha Brahos ka keto gjera: nje pale breke per t’u nderruar se i shpeton çiçi te gjorit, nje panine me djathe baxhoje qe ia sjellin nga Farka, nje shishe me raki Skrapari, nje pagure me uje nga Tepelena.

  Reply to this comment
 9. Darius March 12, 10:41

  I pari ne Prokurori duhet te shkonte baba Taku,pastaj te tjeret,se ai e beri publike ceshtjen nga nje institucion zyrtar,pastaj gazetari A.Hoxha qe brodhi 3 dite neper TV duke pretenduar ai i pari per njoftimin e Doshit per atentat dhe te tjetet me rradhe…..!!!
  Deri sa kjo nuk u be,ateher……manipulimi i ceshtjes vazhdon drejt mbylljes pa asnje Fajtor.

  Reply to this comment
 10. LOVE March 12, 10:55

  aman shoku Spartak ,se mos eshte me Moniken ne video
  se asokohe ja kalonin mire ….beni ndonje ADN te kalamajve te Lilos ,se nuk i dihet 😛

  Reply to this comment
 11. Vlora March 12, 11:14

  Une i them me gjithe respektin Z/Braho qe ti beje publike nje ore e me pare qe populli ti dij
  jo se si di por ata jane aqe flliqsira sa te vrasin naten e te qajn diten.
  ora po skadon Saliu ,Luli,Dritani ,Strazimiri i implikuar me 21-Janarin.Duhet te vene pas hekurave.Dhe vetem ateher do te funksionoj demokracia vertet,
  Ishte ky satrap Sali Berisha qe qelloje mbi Kryeministrin dhe kryeministrin me kallashnikov,kundertank,bomba,dogji makinat pushtoj Radi Televizionin Shqiptar,me gjithe
  shpellaret,mori Tanket dhe i mbajti te selia e pd.
  Duke akuzuar Fatos Nanon si vrases te Hazem Hajdarit,dhe tani pas kaqe vitesh rezulton
  qe ka qene ai qe e ka cuar ne prit Azemin.
  Ky mburacak frikacak,psudo demokrat e ka vendin vetem ne burgun e siguris se larte.
  Turp per kete maxhorance qe nuk vepron,kjo tregonse ata kan ber nje marveshje se rruge
  tjeter nuk ka.

  Reply to this comment
 12. Lloji March 12, 11:16

  Loje e piset, perse tani na doli ‘canta’? Nese e keni pasur dhe se keni bere publike do duhej te cohej para drejtesise ky banditi….!

  Reply to this comment
 13. Toni March 12, 11:21

  tom-pularia+dritan prifti i lopeve tamon mix corbe qeni..

  Reply to this comment
 14. Brace March 12, 17:04

  Hik o plak matuf nga politika, mos fut hundet aty ku nuk duhet, po fillon te divorcosh ciftet, se partite I divorcove. Te duket vetja I zgjuar.

  Reply to this comment
 15. gjermani i fundit March 12, 23:24

  Turp, burre plak shikon vidio porno.

  Reply to this comment
 16. Kris 1 March 13, 00:01

  nuk e dorezon vidion Xha Brahua.Pas cdo mbledhjeje te komisionit te sigurise shikon vidion dhe masturbohet.
  Nje dite ja kish marre kenges:
  o ju malet me debore
  Qani per hallatet e mija.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*