Në Çorovodë, PD del forcë e tretë

Redaksia Online June 24, 2013 11:36

Në Çorovodë, PD del forcë e tretë

Ka përfunduar numërimi i votave edhe në Çorovodë, që njihet edhe si bastion i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Dhe Partia Demokratike ka dalë e treta si forcë politike, duke marrë vetëm 289 vota. Në fakt në të gjithë qarkun PD rrezikon që të katandiset si forcë e tretë politikë.

Në Çorovodë, PS ka marrë 1020 vota, LSI ka marrë 1581 vota dhe PD vetëm 289 vota. / TEMA

 

Redaksia Online June 24, 2013 11:36
Komento

1 Koment

  1. Fredi June 25, 13:30

    Eedhe ne Shijak del PD e treta

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?