“Në djall vaftë Trump!”, De Niro shpërthen sërish

June 11, 2018 18:04

“Në djall vaftë Trump!”, De Niro shpërthen sërish

Aktori Robert De Niro asnjëherë nuk është treguar dashamirës ndaj presidentit amerikan Donald Trump dhe nuk kishte sesi të ndodhte ndryshe edhe kësaj radhe.

Përpara se De Niro të shpallte si fitues të çmimit “Tony” Bruce Springsteen, ai ka sulmuar presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës duke thënë: “Fuck Trump!”

Audienca duket se i është përgjigjur “bombës F” ( taktika e De Niros konsiderohet e këtillë nga mediat amerikane) me entuziazëm dhe brohororitje dhe kjo e ka bërë aktorin e njohur që ta përsëriste sërish atë çka kishte thënë në fillim.

Përpara këtij reagimi impulsiv, De Niro është komentuar në mediat botërore edhe për ndalimin që i ka bërë Trumpit që të shkelë në restorantet e tij.

s.a/dita

June 11, 2018 18:04
Komento

8 Komente

 1. C'a bohet kshtu June 11, 18:57

  E ndegjuat karin De Niro, qe Presidenti Trump te mos shkele ne restornatet e tij?
  Po budalla De Niro ka harruar qe Trump ka Kullen Trump mes te New York-ut me disa restorante dhe avion privat te lare edhe tualetin me flori, nje resort madheshtor ne Florida etj etj etj, ky e “ndalon” ate te shkoje ne restoranett zhul te tij.
  Ka pjerdhur nga trute, ne cdo gezim i shfaqet hypesi Trump.
  Restorantet i paska drejt falimentit dhe me kete rast po u ben reklame. Hajde koqe kandari hajde.

  Reply to this comment
  • eno June 12, 03:13

   Roberto De niro nje kurve mafioz si gjithe italianet qe emigruan ne Amerike burre qe eshte i shitur tek eleita borgjeze Amerikane qe ka skllaveruar te madh e te vogel ne Amerike dhe kane vjedhur pasurine e shtetit me te madh ne bote. Ky Roberto De Niro kurva duhet te arrestohej menjehere nga Policia . Plehu.

   Reply to this comment
 2. enter"" June 11, 20:18

  Fuck you Robert Deniro, kelysh I elitave neoliberaliste qe po shkaterrojne boten

  Reply to this comment
 3. Trapezi Dybrinjinjishem June 11, 20:29

  Ti cbohet keshtu qenke me rrot ari se vete Trumpi. Trumpit po ja ve bat bat e gjithe bota. Vetem ty te paska mbetur ne mendje WC e Trumpit. Mbase duhet te vesh atje dhe ti lepish sumen. De Niro eshte personalitet more injorant kurse trapezi yt eshte nje koqe gomarri qe po gajas gjithe dynjane me idiotesite e tij.

  Reply to this comment
 4. eno June 11, 23:57

  Ky funderrine e hollivudit duhet arrestuar menjehere. Ky nuk eshte artist por nje qelbesire qe ndot opinionin publik dhe cdo gje qe e rrethon.

  Trump ehste perfaqesues i shtetit dhe popullit Amerikan. Ai mbron interesat e popullit qe e ka votuar ne mase dhe nuk i ben lajka askujt sepse nuk eshte peng i askujt pervecse i zgjedheseve qe presin prej tij.

  Ky De niro eshte nje i pamoral i paguar nga partia e demokrateve dhe duhet arrestuar per fyrjen publike ndaj Presidentit.

  Reply to this comment
 5. Soll lili June 12, 15:25

  Mosha ben te veten gjithesesi.

  Reply to this comment
 6. Jak Boston June 12, 16:02

  Dashnoret shpirterore te kryetareve te forte jane hedhur ne sulm kunder nje individi me shpirt te lire si i madhi De Niro.
  Sdo prisni shume kur kryetarin autoritar do ta gjeni ne bluzat tek gabi ne Tirane dhe Deniron do e shikoni prape ne televizor me filmat e luajtur prej tij qe e kane bere te pavdekshem per se gjalli.
  Politika eshte per momentin, kurse arti eshte per te ardhmen.
  Sido qe ta hedhesh monedhen qe ne nje ane ka Trump dhe ne anen tjeter ka De Niron , gjithmone ky i fundit bie siper.
  Jam i sigurte qe ata qe shajne ketu jane ata qe ju kane ndenjur prapa edhe ne WC kryetareve sharlatane te Shqiperise dhe mundohen te bejne te njejten gje edhe ne bote.
  Per femrat dihet kush eshte profesioni me i vjeter ne bote.
  Per meshkujt fale ketyre lepiresve te kryetareve u mor vesh se paska te beje me WC.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*