Në foto ndryshe, në prapaskenë me kryeministrin, Edi Rama!

November 30, 2013 11:55

Në foto ndryshe, në prapaskenë me kryeministrin, Edi Rama!

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka një fotografe zyrtare. Ajo është Jutta Benzenberg. Veç fotove që shpërndahen në publik bashkë me deklaratat për shtyp, në profilin e saj në Instagram, Jutta Benzenberg zbulon më shumë detaje për miqtë e saj. Janë disa pamje që nuk i shohin në profilin e Ramës, por që po të gërmojmë në më tej, si në rastin e profilit të fotografes mund të gjejmë shumëçka. Në këtë galeri, të marra nga profili i fotografes së kryeministrit, do të shihni detaje të pazbuluara nga takimet e kreut të qeverisë, Rama. Kjo është ana tjetër e një kryeministri parë nga objektivi i Benzenberg.

1

 

 

 

234

November 30, 2013 11:55
Komento

4 Komente

 1. asita November 30, 18:03

  Qe ka nje fotografe,eshte ceshtje organike,por dhe historike,gje e mire.

  Reply to this comment
 2. diti November 30, 18:13

  Veprim teper njerezor ,mbeshtetja qe i ka dhene Rama gruas se A. Klosit ! Bravo ,per kete veprim ,sepse Adriani e meritonte !

  Reply to this comment
 3. Kult... November 30, 18:53

  Rama eshte Individ. I Mevetshem. Origjinal.
  Perjashtim i kesaj shoqerie qe eshte. Gje qe nuk eshte doemos virtyt, as ves.

  Por Rama le te bej ca kujdes per menyren se si mund t’i krijohet KULTI…

  Ai mbase vertet rron e perpiqet per te hyre ne histori, dhe mire ben, por me avash…
  Le te vijne ca pune te kryera me pare…fotografite e tyre, ne krye, pastaj le te duket edhe Jutta. Qe nuk ka lidhje fare me Ad Klosin, ndjese paste…

  Gjermanet kane goxha pervoje ne kete kahje te rrezikshme!

  Reply to this comment
 4. Arben November 30, 19:21

  C fare tregojne keto ne keto pozicione?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*