Në kërkim për trafik të miturish, arrestohet 54-vjeçari

March 29, 2018 08:54

Në kërkim për trafik të miturish, arrestohet 54-vjeçari

Një shtetas i dënuar me 15 vite burg për veprën penale “Trafikim i miturëve” dhe “Falsifikim i pasaportave”, është arrestuar nga policia e Tiranës.

Shtetasi i shpallur në kërkim është Arben Veizaj, 54 vjeç, lindur në Vlorë dhe banues në Tiranë.

Gjykata për Krimet e Rënda Tiranë e ka dënuar me 15 vite.

l.h/ dita

March 29, 2018 08:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*