Apokalipsi grek, foto dhe video tronditëse të papublikuara

July 29, 2018 10:25

Apokalipsi grek, foto dhe video tronditëse të papublikuara

Kanë dalë të tjera pamje tronditëse nga “Apokalipsi “ që përfshiu Greqinë.

Një grua e cila ka qenë e pranishme në tragjedinë që ndodhi në qytetin bregdetar të Matit ka publikuar disa video dhe foto në Facebook. Në këto foto dhe video shihen persona që tentojnë ti shpëtojnë zjarrit vdekjerurës në zonën e Matit në Athinë.

Elia Kallia ka filmuar dhjetëra persona të cilët ndodhen në det dhe mbajnë në krahë fëmijët e tyre, të tjerë edhe kafshë për t’i shpëtuar nga zjarri.

“Ne përjetuam ferrin dhe vdekjen. Ju lutem ripublikoni fotot për t’i ndihmuar njerëzit të gjejnë të tyret. Komentet nuk janë të nevojshme”, shkruan ajo në Facebook.


l.h/ dita

July 29, 2018 10:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*