Në PD s’ka pakënaqësi vetëm për kryebashkiakët, por dhe këshilltarët

May 6, 2015 08:28

Në PD s’ka pakënaqësi vetëm për kryebashkiakët, por dhe këshilltarët

Caktimi i kandidatëve për kryebashkiakë ka shkaktuar shumë pakënaqësi dhe polemika te PD.

Por, e njëjta gjë po ndodh edhe me kandidatët për këshilltarë.

Të paktën 4 prej kandidatëve të caktuar nga PD, kanë shprehur pakënaqësi dhe janë gati të dorëhiqen.

Mësohet se ata janë Gazmend Dibra, Genti Minarolli, Arta Sajka dhe Ardiana Gjonaj.

Këta të fundit kanë mbetur të pakënaqur me PD-në, pasi i ka caktuar shumë poshtë në listë dhe për këtë arsye pritet që të mos kandidojnë.

May 6, 2015 08:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim