Në Prishtinë lënë mësimin për të festuar për Shqipërinë

October 15, 2014 09:27

Në Prishtinë lënë mësimin për të festuar për Shqipërinë

Nxënësit e disa shkollave në Prishtinë kanë lënë mësimin sot paradite.

Ata i janë drejtuar sheshit “Nënë Tereza”, për të festuar përballjen dinjitoze të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme me Serbinë.

Në Kosovë ndeshja e djeshme është përjetuar me shumë emocion dhe ankth, pasi luhej përballë vendit që ka bërë krime të tmerrshme ndaj tyre.

Ndaj dhe gëzimi i tyre është i kuptueshëm.

October 15, 2014 09:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*