Në profilin e Strazimirit kërkohet plumb ballit për deputetët socialistë dhe ISIS, deputeti i miraton

January 22, 2016 21:46

Në profilin e Strazimirit kërkohet plumb ballit për deputetët socialistë dhe ISIS, deputeti i miraton

Gent Strazimiri vazhdon të thotë se 21 janari ishte një puç shteti dhe organizatorë, sipas tij, ishin 4 gazetarët e akuzuar atëherë nga komisioni i ngritur nga PD.

Lumit të fyerjeve dhe të sharjeve të tij, i janë shtuar edhe miqtë e tij në Facebook. Madje një prej tyre bën thirrje që deputetëve socialistë t’i futet plumbi ballit, pas thirrjes së Erjon Braçes për një minutë heshtje në Kuvend për 4 të vrarët e 21 janarit.

Dhe, Strazimiri i ka dhënë like (pëlqej) komentit.

 
strazo

January 22, 2016 21:46
Komento

7 Komente

 1. hajduti i kombit January 22, 22:06

  o qeros o paljaço o mallot

  Reply to this comment
 2. nostradamus January 23, 01:04

  Kete Strazon duhet ta shqepesh me kopan, shkop beisbolli derisa t’i dale shpirti nga bytha..!!!

  Reply to this comment
 3. Saliu Komunist i pabese dhe serb.. January 23, 02:12

  Strazimir meqenese ke nje difekt qe ne moshe te vogel je nje tullac i kahershem, nuk ke asnje ndryshim nga “Xha” Pilua i Birose, po te jap nje oferte: Jap falas lesh cari, bej zahmet blej pak tutkall ore tutkall, dhe te beje nje pale paruke te kohes, qe te mos dukesh me si inspektor Zhaver tek “Te Mjeret”.

  Reply to this comment
 4. fteri January 23, 06:27

  kur e ka mesuar motrin ,dhe a,ka patente ky tipi per ta ngare ?…

  Reply to this comment
 5. LORA January 23, 09:39

  E paska marre malli strazon per nje dajak me rrip pantallonash.
  Ja kjo eshte fryma “opozitare” qe kultivon nahija kusaro-bandite shqup-se.

  Reply to this comment
 6. Leka January 23, 10:38

  Saliberisha dhe bythelepiersit e tij si ky qerosi ,renjen nga pushteti i kane perjetuar si kjametin me te madh.Per keta nuk rrezite me dielli ,cdo gje eshte e zeze.Jane bere si qete e qartur,kane halucinacione te cuditedshme per revolucione e vershime njerezish nga kater anet per te rrexuar Ramen dhe per ti kethyer ne pushtet.NUk do te hesitonin ,nese i ndjeke populli ,te perseritenin edhe katrahurat e se kaluares ,djegejes dhe shkatrrimit e gjakderdhjes .
  Nga ana tjeter duhet pranuar se qeverisja aktualre dhe mazhoranca ne pergjithesi me veprimet dhe mosveprimet e veta po ua ngjalle shpresat ketyre piromaneve te politikes berishiane.Eshte deshtim i madh moszbardhja e 21 Janarit dhe sjellja e Salihut dhe vraseseve te tjere para drejtesise.Me kete ka qene dashte te fillohen arrestimet e jo me njerezit e thjeshte per mospagimin e energjise Rama eshte ne pjesen e dyte te mandatit e Salihu e ky qerosi me shume tjere jo vetem nuk jane perballe me drejtesine por akuzojne viktimat per vrasjet.Krimi me i rene dhe me makaber qe ka ndodhe ne Shqiperi pas renjes se diktatures eshte vrasja e kater qytetareve te pafajshem ne bulevard nga ana e shtetit-Pushkatimi i kater njerezeve pa gjykim nga ana e shtetit.Vrasje per te cilen nuk duhet deshmitare sepse Sali berisha e ka pranuar ,madje eshte mburrur publikisht dhjetra here per pese vite me kete si veprim ne kryerjen e detyres.Gjykata duhet vetem ta gjykoje as ka qene ne kompetencen dhe te drejten e Berishes te vrase njerezit ne Bulevard me duar ne xhepa .Te gjykoje a eshte ne perputhje me lkodin penal vrasja e qytetareve ne bulevard nga shteti.Gjykata duhet te perballeSalihun ,Lulin si urdherdhenes dhe gardistet si vrases me ligjin dhe te bjerer verdiktin a ka te drejte shteti te vrase shtetasin neqoftese dalin ne Bulevard.Deshmitare nuk duhen sepse Salihu e ka pranuar se ka krye detyren ne vrasjen e e kater njerezeve te pafajshem.
  Rama me fiksidete e tija me teper i interesojne koncesionet e tenderat se sa jeta e atyre qe degjuan ate dhe erdhen ne proteste me 21 Janar dhe u vrane ne menyren me makaber,

  Reply to this comment
 7. se mbaf mend January 23, 15:05

  ku jane komentet pse si botoni

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*