Pse janë zgjedhjet për Tiranën, tamam zgjedhje politike

May 22, 2015 14:55

Pse janë zgjedhjet për Tiranën, tamam zgjedhje politike

Arben Duka

Ju që ndiqni këto vargje,
s’është vështirë që ta kuptoni,
në Tiranë votohet Rama,
dhe pse emrin ka Erioni!

Sa më shumë që shkojnë ditët,
aq më shumë e forcoj bindjen,
se është vota për Erionin,
një rivotim për Rilindjen!

Nuk ka fare diskutim,
se Rama po investohet,
që nëpërmjet Erionit,
Rilindja të konfirmohet!

Ndaj janë zgjedhjet për Tiranën,
tamam zgjedhje politike,
me një fitore – e majta,
i kalon kohët kritike!

Po nën emrin e Erionit,
votohet Rama direkt,
se Erioni më së shumti,
kuptohet si një projekt!

Ka me qindra të lëkundur,
që kthesën në kohë do marrin,
sepse vota për Erionin,
është votë për Kryetarin!

Mund të themi se Erionit,
favor Zoti i ka bërë,
se Edi Rama akoma,
ka mbështetjen më të gjërë!

Fjala vjen, unë për Erionin,
edhe nëse kam mëdyshje,
kur e mendoj votë për Ramën,
e shikoj shumë më ndryshe!

Rama kur e piketoi,
e mendoi këtë punë,
dhe besoj se e gjykoi,
se ka shumë të tjerë si unë!

Ka shumë të tjerë që tek Rama,
akoma një shpresë e gjejnë,
dhe për projektin rilindas,
votën nuk do t’ia kursejnë!

Ky Qershor që erdhi shpejt,
nuk është koha e ndëshkimit,
kaq shpejt ikin dhe dy vjet,
dhe vjen dita e gjykimit!

May 22, 2015 14:55
Komento

24 Komente

 1. LOVE May 22, 15:44

  ED verin ,EDverin do votoni ….kr imagjinar te partise dhe bashkryektar te qeverise
  duhet ta votoni medoemos ,te ai kemi ende shprese [?] ka me kuptim kjo fjale aty ???
  EDveri ,hem si u be kr ??
  nga thonjte e paprere , hengri Fatosin , pasi kishte pasur shumeeeee respekt
  dhe per te jatin
  nje vote nje pallat ,
  pastaj kur enderronte fushat me kufoma ,
  ” dhe une ju them dilni ne demostrate ” se do ju shoh nga kulla e Fidelit
  “dhe une ju them dilni ne demostrate” se ngjala do hani
  “dhe une ju them dilni ne demostrate ” se mmmmmmmeten do hani
  2013 ,cfare fushate ….. mavi
  Braqja ulerinte mos i paguani faturat aforfe te CEZ ,se do vij EDveri tu fus ne burg
  leket e fushates ,ah ,fonde i quajne …nuk thone qe jane leket qe percaktojne vendin e deputetit ,te haleatit , te demon kristianeve ,leket e Bruksel Midi
  Idriz , o Idriz po dhe fasulet i perlave ??? Pastaj nga gjithe ato fasule qe perlau
  u be nen kryetar i kurVendit ….u harrua dhe hallva e Havase 🙂
  cfare rrrrilindje
  burg dhe tritol
  “na vrane nje cun tirone” ……
  ata qe nuk i vrasim dot ,i cojme ne prokurori , i perjashtojme nga radhet e partise
  opozita therret proteste ,mmmmmmmmeta therret LSI ,lidhjen e skraparllinjve te inatosur
  e ka cifligun e Rexhepit kete vend ,eshte i paprekshem ….i marrte dreqi rracen malokut
  qe e ka heq nga mendja 14 shtatorin …nuk u fut dhe njeher ne parlament
  te shohim sa ju vlen ….rrrrrilindja …..mos u trondisni shume ,se ju donit 13 mij te vdekur
  dhe tani Erjonin do votojme , se Tirana percakton kr e ardhshem , po ku i dihet ,ndoshta nuk e respektojme rrotacionin kesaj radhe …apo ndoshta e respektojme
  [quhen marreveshje tani ]
  Lulin me brohoritje do e presi ky popull ,aq shume rrrrrrrilindi …nuk kaluan as 2 vjet dhe per Saliun po qajne …..para Saliut qanit per Enferrin , eshte ber tradite kjo .
  votoni Erionin se eshte projekt i Rames , vetem pushtetin kane ne projekt ….populli dhe bejtezhiu vetem per voten jane , nuk ka projekt ku duhen
  apo do shisni fiq dhe do prisni radhen ?????

  ju shpelafte nje mortje juve ,dhe propagandes idiote qe nuk po ju hiqet nga mendja !
  parti – edver jemi gati kurdoher 😛

  Reply to this comment
  • andromeda May 22, 16:31

   Sikundër ndodhi më 23 qershor 2013, në Tiranë do votohet vetëm anti-PD,, dhe as për Edin as për Velinë.

   Reply to this comment
   • LOVE May 22, 20:50

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Andromeda
    aty eshte Saliu ?????? Pse nuk ka ik ende ??????
    1 mil vota dhe nuk e hoqet dot ?????
    o shoqja Andromeda , me gjithe keta te squtit ,me gjithe bejtezhiun
    a nuk keni 2 vjet qe po vajtoni se fajin e ka 1 ne parti qe zgjedh kedo dhe si i do qejfi ??? a nuk eshte modeli “Sali” ai qe votuan kunder
    1 mil kokepalare ??????
    duke vazhduar te votoni perseri “projektin” me thjesht kopilin
    e kryetarit , a mendoni ndonjeher se kjo gje do korrigjohet ???
    te vetmen gje qe keni , te vetmen , pervec syve per te qare
    dhe te qani sa te plasni , pervecse votes , a do dini njeher ta menaxhoni , gje nuk fitoni , sigurisht nuk ka fitore
    por ama ka ndershkim ,dikur duhet te filloje
    ju cfare beni ????? votoni ,votoni ……projektin
    ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahhahhah
    IDIOT TE DOBISHEM , RILINDIOTE !!!!

    Reply to this comment
 2. mergimtarifv May 22, 15:48

  Pikes ke rene i pa vdekshmi Arben djali , ne kete situate po ishte e mundur te gjithe shqiptaret e trojeve te Kosoves , Meqedhonise , Presheves e Malit te Zi te kishin te drejte votimi jam i bindur se figura Edi Rama do merrte fitoren si E,Hoxha 99,99 % por me ndryshim e vetem sepse do ishin vota reale te patriotizmit te treguar qe ne opozite me çuarjen ne gjykaten kushtetuese te tradhetise se shitjen se atdheut (370 Km katror ) nga niperit e E,Toptanit te poshterit te quajtur 2B Berisha-Basha te cilet dhe sot po dhjzsin ne breke si nga greku, serbi e rusi , E,Rama po na kthen dinjitetin e humbur qe nga 90-ta duam s duam sot eshte figura kryesore ne Ballkan , Erion Veliaj do kete bereqet ne zgjedhje se e lag shiu i Rames , ne mbyllje respekt o pene e arte e Ali Asllanit , FV Paris

  Reply to this comment
 3. emigranti May 22, 16:21

  SHIF EDIN KUJTO TIRONEN SHI TIRONEN KUJTO EDIN . PRA EDI ME RRUMPALLEN I KON DA LEKET BASHKE. KU TA KAPISH E KU TA HUDHISH TIRONEN E SHKRETE. POR POETIT NUK I PLAS TRAPI SE NGA FERRAT KA ARDH DHE NUK DO QE TJA TUNI NJERI FERRAZHIN PREJ VENIT. MJER TIRONSIT (QE KON NGEL) SI DO TA DUROJ “PJESHKEN” E FERRAZHIUT.

  Reply to this comment
 4. SuloKapedani May 22, 18:15

  P.D -ja ka ngel ajo qè ka qènè me nè krye bashibozukun saleehqenberishoviçi serb ne dèm tè kombit shqìptar.Ka 25 vjet qè rruhet ,qethet dhe debilohet si betluskoni por atij ti vij anash sepse ai nuk ka vepruar kundèr vendit tij.Tirana ka nevoje tè rilind dhe te dalè nga kthetrat feudale te shekullit te ri.E reja duhet te triufojè pa kriminelin salserbi,kelyshi putanès qè vepron çfar i del pèrpara me llogjikèn e 2 gram tru qe i ka ngel nga psikosomatika e politikes regresive.

  Reply to this comment
 5. Roberi gjer ne 'dekje! May 22, 19:28

  Eh, mor Ben, ja, u ktheve
  e dija, te gjithe e dinin
  tere te kuqte te kuq mbeten
  kush ka thene Baba Stalinit!

  Jeni rober, prej te lindur
  te pa prone e pa Atdhe
  Fill pas njeshit krye-bindur
  edhe me koke te prere!

  Po te ish Rama, si ti
  e pwrshkrove ne Qershor
  nuk do Gjidh nje axhami
  qe ta le rrenen ne dore…

  Me thua, genjen a s’genjen
  ky erjonka pa pushim
  as ne vjershat romantike
  nuk ndodh dot ky ndryshim!

  Me thuaj, pra, pse e pse
  zgjodhi Edi si Projekt?!
  cfare nis si ndwrtim pa leje
  i paligjshem do te jet

  Kam shume frike se roberia
  roberi do te mbetet…
  gjersa nga kryeministria
  bashkesia do pwrgjegjet…

  Ti shkon me gaz e deshire
  gjoja lotin ben ta fshehesh
  e kot, o nuk je Duke
  e as Poet, per Fjale te desesh..

  Reply to this comment
 6. ik ore pirdhu May 22, 19:41

  vargje servili koke e kembe ,,,,,,o poeti ripjelljes ik edhe lexo vargjet e ALI ASLLANIT,,,,edhe behu njehere burre packa se ke lindur i tredhur si ky i projektit,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 7. katarakti May 22, 19:42

  Andromeda ka shkruajtur komentin me te mençur. Do te perseritet 23 qershori 2013. Dmth do te votohet perseri kunder bandes se PD-se dhe jo pro Erionit ose Rames.

  Reply to this comment
 8. Viktor May 22, 20:09

  Une dua nje kryebashkiak per qytetin jo “Zaho” te K/ministrit per Tiranen.

  Reply to this comment
 9. As Poet, As Analist May 22, 20:28

  Si dora e Marigose
  kur qendiste mbi flamur
  ashtu edhe pena jote
  qendis fjale e te jep nur!

  Edhe vete Ali Asllani
  vargjet sot po ti lexonte
  do mendohej gjere e gjate
  pastaj do niste te shkruonte!!

  Ca mendje qe se kuptojne
  cfare permban qendisma jote
  se kuptojne se s’kane mendje.
  Po pse nuk i ha nje mortje??!!

  Nuk them se jane injorante
  se keshtu do i kuptoja
  po jane super injorante
  s’u flet mendja u flet goja!!

  Jane njelloj si papagallet
  qe nga instikti perqeshin
  e ushqejne injorancen
  me qullin dhe me persheshin…
  Qullin qe gatuan shqupi
  guzhinjer mender saliu
  paparen me uje e kripe
  qe e katranos luliu..

  Djalka lul e baba Sale
  ditet po i numerojne
  keta jane jashqitjet e kombit
  ne hale do perfundojne!!

  Reply to this comment
 10. N.VJOSA May 22, 20:47

  E degjova me shume vemendje intervisten e Kandidatit per Kryebashkiak te Tiranes, Erion Veliaj.
  Nje Politikan i ri ashtu sic duhet te jete nje Politikan i nje demokracie perendimore, modern, konkret, orator, ku ne çdo fjali te tij ndihej argumenti, maturia dhe ide te qarta per te ndryshuar Metropolin Shqiptar…!
  Nje model shembullor se si duhet prezantuar Kryetari i Bashkise me te madhe te Shqiperise, per tu folur direkt dhe me projekte konkrete bashkqytetareve!….
  Erion Veliaj prezantoi nje model te luftes se paster politike dhe jo i luftes se piste siç jane turullosur shqiptaret per Çerek Shekulli…
  Erion Veliaj eshte Gjenerata e re e Politikanit qe premton dhe nuk i ndan fjalet nga Veprat!
  Shkelqeu si Minister, per nje kohe te shkurter dhe u paraqiti Kryeqytetasve nje progaram real
  dhe ambicioz per ndryshim!…
  Shqiperia ka nevoje per Njerez qe si ndajne Fjalet nga Veprat!
  TIRANASIT VOTOJNE KANDIDATIN E RI , PROGRAMIN E TIJ…
  DHE PIKE.
  Ketyre salizinjve po u mbaron vaji i Kandilit dhe nuk shqiten dot nga shpifjet qe u ka mesuar Kryemashtrusi…
  Erion Veliaj eshte nje i ri teper energjik, i matur, me kembe ne toke, i thjeshte, masovik, i qarte ne ato ide qe trasmeton dhe me nje llogjike per tu admiruar dhe me projekte te guximshme.
  Jam i bindur se Kryeqytetasit do dine te dallojne dhe votojne Njerun e duhur, ate qe di ti ktheje Fjalet dhe premtimet ne Vepra…

  Reply to this comment
  • Tartufi May 22, 21:21

   Ore hajvani i vjetersuar Vjosa,mburjet jane vetem per mendje shteruarit.
   Ne nje fshat qe nuk ben kurre prokopi thone ne Dropull.

   Sa na iken dhe na vjen
   nje Spiro e nje Vangjel.

   Le ta leme mburjen tek puna qe do te beje ky Erioni neser.

   Nga krahina time thone keshtu.

   Neser mbrema ,do te te shoh
   tope madhi i motreso.

   Reply to this comment
  • LOVE May 22, 21:39

   per 4 gjera ka shkelqyer ne fakt
   1] Jastekun e Griseldes kjo eshte e domosdoshme per nje qe shkelqen
   2] Mmmmmmmeten e ka ber mik per …bashki , u harruan ato koh
   3 ] Me pensionin e varfer mami e martoi ne kala ,tani me reformen qe beri i biri
   mami do e bej kr bashkie 😛
   4 ] Shkelqeu aq shume ne reforma , sa te gjithe moren rrugen e azilit
   sukses ne pensione ,sukses ne ndihme ekonomike ,
   sukses ne arsimin profesional …

   ti e do kr bashkie ,qe te shohesh si do shkelqeje edhe me ???
   gjej nje doktor te mire , merre dhe bejtexhiun , e keni te domosdoshem 😛

   Reply to this comment
   • N.VJOSA May 23, 05:00

    Qenkan hedhur ne sulm dhe bejne fushate Lowe Sallata dhe Tartuf Dylberi…
    Komente me bosh, me broçkulla, zor se mu d te gjesh ne te gjitha komentet e lexuesve te DITA-s…
    Tartufit nuk i pelqejne lavderimet, në fakt ka te drejte se nje burgaxhiu qe e ka kaluar jeten neper burgje, ku i ka munguar Drita e Diellit, nuk mund te presesh mendime pozitive , por vetem baltë, pesimizem dhe vrer…Ka nje “ane pozitive”, se te gjitha komentet i lidh me Zanatin qe i kane mesuar shoket e Vuajtjes, D y l b e r l l ë k u n…Bravo Tartuf Dylberi…
    Ndersa kjo Lowe Sali Mashtrusit dhe Lul Karabushit, e ka ndare mendjen qe ta nxije Kandidatin pse ka bere Dasmen ne Kalan e Gjjrokastres…dhe nuk ka pyetur Saliun dhe Lowe-n e Saliut!…
    Do ta enderronte çdo shqiptar te bente ceremonin e Marteses ne nje
    ambient historik te Vendit te tij!…Shpif o Lowe Salushit, shpif, se e shpifur dukesh edhe ne Llogjiken tende…Sallate bajate nga fillimi ne fund…
    Paska pergjegjesi Erioni se pse i katandisi Saliu sbqiptaret te marrin
    rruget e Botes dhe Erioni duhet te marre Shkopin magjik dhe te zhduk borxhet qe krijoi Rrumpalla…
    Medet, medet per keto mendje te fandaksura!…
    Ne fakt Kandidati Erion Veliaj , nga fillimi ne fund te intervites se tij, foli me kembe ne toke,
    ME NJE PROJEKT REAL,
    ku dalloje qart problemet qe ka Tirana dhe rruget konkrete te zgjidhjes
    se tyre….Te jem me i sakt, nuk gjej dot nje Politikan shqiptar qe ta
    krahasoj , te pakten nga ata qe na paraqesin Medjet shqiptare….
    Edhe pse S a l i z i n j t shpifin pa dogane, me avazin e nje Lufte te P i s t Politike, ERION VELIAJ,
    KESHTU SIÇ ESHTE PARAQITUR DERI TANI,
    ESHTE NJE MODEL I SHKELQYER POLITIKANIT TE GJENERATES SE
    RE, PËR TIRANEN TONE, KRYEQYTETIN QE PO TRANSFORMOHET
    DITA DITES ME NJE NDRYSHIM TE JASHTZAKONSHEM…E qe Edi Rama e futi ne binarë, ashtu siç e vlereson Bota…
    Sali Mashtrusi deri tani i ka prure Tiranes Kandidatë, qe e mbushen me
    Kioska dhe e kthyen ne H a l e , ku dhitej e shurrohej ne çdo cep….
    Nuk ma merr mendja se Doktor Halim Pi… do jet ndryshe nga kandidatet e tjere qe na ka sjelle Sali G ë r d a l l a ….! …Se dhe ne Retoriken e tij ashtu duket, por plus kesaj na qenka dhe Hajdut qe ka vjedhur rendshem miliona Euro, te cilat me pune te ndershme, harroji…Tam Pirati Hajdut qe kerkon Bashkinë…!
    Mos u merzit Tartuf, prit dhe ca dhe do ja peshosh dhe do ja shohesh
    F i q t….
    Erion Punemadhit…
    Dielli duket qe ne Mengjes…
    P o z i t i v denken, thone gjermanet, (pozitiv mendoni…)o shpirtzinjt e Saliziut!…

    Reply to this comment
    • LOVE May 23, 07:58

     obobobo ,po shkruaj ca me shkurt mor Neti
     se nuk je te “zeri i popullit 😛
     te gjithe shqiptaret e enderrojne , po vetem aa qe shesin fiq martohen ne kala 🙂
     e mban mend si bente mjaftisti i vogel me dasmen e Nanos?
     ku jane projektet real te Tiranes ???
     mos e ke fjalen per ato betonizimet e liqenit ?
     ato betonizimet qe vendosen dakort Ramen ,Lulin dhe zyren e Shkelzenit ??? pse valon tritoli ne cdo cep dhe atje vazhdon ndertimi per 7 pale qejfe ???
     pastaj mor shoku Neti , a nuk po shkelqen Tirana ,po ajo ishte ne dore te udheheqesit legendar ,
     Rames kryevizatimor 😛

     punen e Rames po e vlereson bota ????
     ah ti nuk ke shprese as te doktori te vesh
     po si nuk po e vlereson bota , e ka ne liste te paren per kerkesat e azilit ,me shume se Siria
     FMN , po i therret qametit
     Ambasadoret po ju thone “hiqni kriminelet nga listat ”
     dhe mos te harrojme qe te gjithe ata qe akuzuan mavite
     jane ende ne pushtet , dhe po gajasen me piktorin
     po ti duartrokit Neti ,duartrokit
     ate ke ber gjithe jeten ,nuk ke me shprese !

     Reply to this comment
     • N.VJOSA May 23, 10:35

      Aman, aman kush na keshillon shkruaj shkurter!…
      Love Sallata qe vetem ne kete rast ka bere disa komente, por ai ikomenti pare eshte per rekord Guinies…per nga broçkullat dhe fjalet bosh qe permban!….
      Ti do ta besh me zor Erionin te pasur, por po te ish ai i korruptuar …Saliu ne Parlament do i kish shkulur te gjitha qimet….edhe ato te By…!
      Por e akuzoi per te shoqen ne nje menyre shpifse skandaloze!…
      Edhe djali apo apo vajza ime do ta kish per nder te bente dasme ne nje Kala historike, Gjirokaster, Rozafe, apo Tepelene…megjithese mua me
      pelqen shume Kalaja e Petreles…
      O Love Qorrja, mos ja fut Qorres….Erion Veliaj eshte Minister dhe eshte dinjitoze te beje nje
      dasem si i takon dhe si e enderron ne nje Shoqeri te lire….Te ka marre ty Paret borxh apo ndonje Saliziu tjeter, qe e pergojoni?!…
      Me keto qe shkruan , kuptoj se ti nuk e paske ndjekur intervisten e Veliajt….Me sa duket ke pare
      emisionin me Dume Pilivesen…Se e pashe dhe une, por te nesermen, te perseritur, tek emisioni Fe-ziut…
      As pyetjeve kompromentuese te Feziut nuk u
      jepte dot dum…., por dridhej e perdridhej sic perdridhen ato te Zanatit me te vjeter ne Bote….!
      Rama e di qe te vret syte…se di te ndertoje shtet…edhe pse po paguan borxhet e Sali Rrufjan Sharlatanit….Te zgjidhej me nje vit e gjysem papunesia e shqiptareve dhe varferia e tyre, do ish mrekulli….por ashtu si e katandisi Rrumpalla me A n t i s h t e t i n dhe K a o s i n….(se ai eshte Babai dhe Nena e Kaosit, ) nuk ka Perendi ta sjell ne binare Shtetin shqiptar….
      Kur shkruaj keto radhe sepse me del para syve 97-ta kur shteti shqiptar u shkaterrua nga themelet dhe falemnderit Natos dhe Botes Perendimore qe nderhyne ne ate Çmendi te Stermadhe…., te rralle, per te mos thene te papare deri me sot jo ne Europe, por ndoshta ne mbare Boten…!
      Mos u bej merak per mua se punet me shkojne bukuri…, por shiko punet e tua se po shenon rekorde me keto genjeshtrat dhe shpifjet qe na broçkullis….
      Ne gjithe Tiranen, po te kerkoja nje Llafazane si ty, veshtire se do ta gjeja…Vazhdo tirr lesh dhe gri Sallate…

     • LOVE May 23, 14:24

      @Neti
      demagogji dhe fjale boshe .
      Me shkruaj nje rresht ku te kundershtosh
      me prova ato qe kam shkruar ,filloe qe nga komenti i pare ,ai eshte me i bukuri 😛
      minister apo fshires rrugesh , njesoj jane Neti
      i dyti ka me shume dinjitet ,
      te bej publike te ardhurat dhe te justifikoje dasmen ….dhe une do e uroj 🙂
      pergjigju per betonin e liqenit
      a u pergjigj ne interviste Velina Erion ??
      jo une se kam degjuar ,dhe as do e bej
      e ruaj shendetin mendor nga rilindiotet .
      ah ,se mos harroj ,shenoje
      nqs Duma merr bashkine Durres ,eshte marrveshje ne tavoline ,e kane shitur
      kr pink e ka shitur ……marreveshje quhet .
      kam pershtypjen se do e marri ….
      jane ngjalat ne mes …do beni shtet
      shkruaj pak dhe me kundershto me argumenta ….jo me llogje marksiste 😛

     • Tartufi May 23, 14:43

      Ore balta e shkelur me kembe,ti je kaq i peshtire sa te takon perbuzija. Nuk ka te
      burgosur qe ka humbur vleren njerezore ne
      kohen e burgosjes,qe te kete kurajo te diskutoje ne mes te qytetareve per moral dhe
      liri,kuzhdo qe ka qene ky i burgosur duke
      futur dhe komunistin te burgosur nga fashisti.
      Lere burgun aty ku ka qene se bashku me te
      burgosurit e tij o qelbesire e ndyre. Dil dhe na
      jep argumenta si te gjithe ne.Keto qe ti na shkruan jane mburje pa vlere.

 11. mali May 22, 21:44

  deri me sot megjithe disa lajthitje i kam pershendetur gjithmone poezite e Dukes.
  Por sot i nderuar Arben po me vjen keq ta them nuk e paske me veten ne dore dhe me siguri do te kene dhene hashash, nuk them dot miell apo oriz por te njevlershemin e tyre e dyshoj. ose kaq e paske patur. Hidhu andej nga vargjet lirike mbas te ka mbetur ndonje gje per te shkruar.
  Me pelqyen komentet e @LOVE, @Roberi …dhe @ dhe @ ik ore pirdhu, i ke hak.
  Eshte e vertete Mafia eshte e forte,perseri do fitoje por gjithmone ka nje fillim, bojkotoni dhe ndeshkoni kete klase hajdutesh dhe mashtruesish.
  Populli me tru e ka te veshtire pikerisht se i mungojne Ali Asllanet e tij. Arbenit t’i roje trupi se mendja po e le.

  Reply to this comment
 12. Kris May 23, 12:59

  nje mut i ndare ne mes qe quhen te majtet dhe te djathtet.Do votijme kopilin e Edit apo dobicin e Saliut.E provuam ne qershorin e kaluar dhe me edi Flamen po i bie flama popullit.
  Mafia eshte mbi kale dhe po gryen dhe thrimen e fundit te buxhetit.
  Te votosh programin e Rames do te thote te votosh per sklaverine ,per Saline.
  Po triumfoi Rama apo Saliu ka triumfuar mortja e mashtrimi.Vetem bojkoti i tregon botes gjendjen ku jemi.

  Reply to this comment
 13. Krenarist si vilajeti May 23, 13:04

  Kush di te thote!?? Ky Neti ka lindur keshtu apo ben vete???

  Reply to this comment
 14. emigranti May 23, 15:59

  LORA!!PO DESHE PER TY E KAM GATI “FERREN”!!???

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*