Nëna e të dhunuarës: Nuk e dua më në shtëpi vajzën

July 11, 2019 21:20

Nëna e të dhunuarës: Nuk e dua më në shtëpi vajzën

Dy ditë më parë opinioni publik u trondit nga një histori incesti. Një vajzë 18 vjeçare denoncoi në emisionin investigativ “Fiks Fare” në TCH abuzimin seksual sistematik të të atit për tre vite rresht, duke ofruar regjistrime audio për denoncimin e saj.

Fatkeqësisht, kjo histori vazhdon të trondisë. Nëna e vajzës së dhunuar ka telefonuar në redaksinë e emisionit për kërkuar florinjtë e vajzës dhe dhuratat që i fejuari dhe familjarët e tij i dhanë ditën e fejesës 18 vjeçares. Por gjatë telefonatave, nëna nuk ka kursyer as kërcënimet, duke bërë të qartë edhe braktisjen e së bijës.

Në telefonatë ajo thotë: “Mbajeni vajzën , dua florinjtë”.

Fatkeqësisht, nëna e vajzës nuk është e vetmja që ka mbajtur këtë qëndrim dhe e ka braktisur të bijën. Sipas publikimeve të gazetarëve të këtij emisioni, gjatë këtyre ditëve mesazhe me presione, nga të afërm që e braktisën vajzën pas denoncimit të saj, përfshi vëllain e saj, kanë qënë të shumtë. Ata kërkojnë vazhdimisht që vajza e tyre të kthejë unazën e fejesës, së bashku me dhuratat që i fejuari i ka bërë ditën e lidhjes së tyre.

e.ll./dita

July 11, 2019 21:20
Komento

8 Komente

 1. na mbyten injorantet turcelinj July 11, 22:15

  Keta jane mbeturinat qe na la turqia kur terhiqej nga pushtimet 500 vjecare.
  Ketyre nuk ju ben pershtypje incesti perderisa martohen brenda fisit.
  Kur edhe sypeshkaqeni u martua me kushuriren dhe kryekrimineli sali nuk i foli disa vjet deri sa beri gerdecin shkrumb e hi.

  Reply to this comment
 2. Kangurii me 2R July 11, 23:41

  Did u cry when my girl died ? Kjo qe s’meriton te quhet as nene eshte pergjegjese pp aq sa ai palo-baba monster. Nderkohe askush nuk i jep ndihme viktimes, dhe per me teper i kerojne resta vajzes se dhunur. O idiotër-ër kur do te beheni arinj se te pakten arinjte nuk i lejne kelyshet pa mbrojtje.

  Reply to this comment
 3. fteri July 12, 06:36

  Në vëndë që e ëma të ndëshkoi me varje në litar ,me djegje në zjarr bashkëshortin imoral ,kriminel që përdor vajzën e vet , Nënë budallaqe persekuton të bijën :?!…..edhe e ëma qënka një kafshë.

  Reply to this comment
 4. BK July 12, 07:08

  Nena ka te drejte qe revoltohet.
  Kjo histori paska 3 vjet.
  Nuk shkohet tek fiksi pas 3 vjetesh dhe nenes ti fshihet gjithcka.
  Vajza duhet ta vinte ne dijeni nenen qe ne tentativen e pare.

  Sa per turcelinjte, incesti ne vendet perendimore, sipas anketave qe jane bere, incesti eshte ne nivelin 33% te popullsise.
  Kush nuk e beson kete shifer, le te pyes psikologet.

  Reply to this comment
  • Yyyppp xhixhi July 12, 10:25

   Ja dhe nje dobic turku qe reagon i indinjuar se ju prek rraca e mutit. Ptu rrace bastarde nga na mbite ketu. Per ca revoltohet e jema o sperme e vajtur dem, per faktin qe vajza nuk i ka thene asaj apo per varset dhe unazat e floririt?! Per mongolet jane me te rendesishme takemet e floririt se sa neperkembja dhe abuzimi i bere ndaj vajzes. Prandaj dhe vajza si ka thene te jemes dhe vellait se e ka ditur se c’muter ka patur ne shtepi.

   Reply to this comment
 5. Popull July 12, 07:18

  O kokrra e legenit që ua ve fajin turqellinjve. Ai babë pederast që shkonte me pjellë e vet ishte katolik.

  Reply to this comment
 6. Kosovari July 12, 08:53

  Jo “nenen”vajza me me ty e as me “babain”?!!Jo!!! e Jo!!!.Ju nuk meritoni te jeni as nene e as baba!Ju jeni me pa ndergjegje se bishat.Vkazen te merr shteti,Te jukdeset shteti, ta ehabilitoje sht eti nga ajo trauma e panatyrshme qe nuk ndodh mes njerezve,nga njerezit e per njerezite!!!

  Reply to this comment
 7. Rita July 12, 17:02

  Dhe ajo qe e ka sjelle ne jete viktimen ,( vec nene s”mund te jete ajo e dora s”ma shkruan ) duhet pas hetimeve te jete pas hekurave per mos besim e mos kallxim pasi vajza i ka treguar kohe me pare . Uroj te mos kete vajza te tjera kjo kafshe e te jete ne krah te imoralit burre te saj vec per te trasheguar florinjte e tij ,,,si shtepine ,e cdo pasuri tjeter te tundeshme e te pa tundeshme . O Zot !!! Cfare degjojme e na duket si enderr e jo realitet !!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*