Nëna e të dyshuarve për vrasjen e trefishtë: Se di ku janë, gjejini dhe pyetini

June 8, 2015 08:09

Nëna e të dyshuarve për vrasjen e trefishtë: Se di ku janë, gjejini dhe pyetini

Dava Goro, nëna e djemve që kryen vrasjen e trefishtë në Thumanë, thotë se nuk e di ku janë djemtë e saj.

Ajo ka thënë në polici, se kur ka ndodhur krimi, ka qenë te e motra.

Lajmin e kam marrë nga televizori.

Nuk kam ditur se çfarë kanë bërë djemte apo burri.

Unë kam qenë nga motra ime atë natë.

Nuk kam dëgjuar gjë.

Nuk besoj se i kanë bërë djemtë e mi vrasjet, as bashkëshorti.

Ne nuk kemi pasur armë në banesë, as kallashnikov, as pistoletë.

Unë nuk e di ku shkuan ata, sepse kasha ardhur herët për darkë te motra.

Nuk e di ku mund të kenë shkuar ata, s’ia kam haberin.

Gjejini dhe pyetini, se unë nuk di gjë”, ka thënë 55-vjeçarja për “GSH”.

Ajo dyshohet nga policia se ka ndihmuar djemtë dhe të shoqin në vrasjen e trefishtë.

June 8, 2015 08:09
Komento

2 Komente

  1. askushi June 8, 08:42

    nuk dika gje kjo kafsha,nuk beson se e kane bere ata,paskan ik ne drejtim te paditur rastesisht burri me djemtè pa i thene ku

    Reply to this comment
  2. kozetafecanji June 8, 16:29

    duken se nga e kane mare edukaten familje e mbaruar fund e krye

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim