Nëna me pamjen më rinore në botë tregon sekretin e saj (Foto)

February 7, 2018 19:56

Nëna me pamjen më rinore në botë tregon sekretin e saj (Foto)

 

Të bësh ushtrime në temperaturë të ulët bën që të dukeni më e re.

Ose të paktën kështu thotë një 50-vjeçare e cila konsiderohet si nëna me pamjen më rinore në botë.

Kinezja Liu Yelin duket si e dashura e djalit të tij 23-vjeçar dhe kjo për faktin se ajo ka 30 vjet që stërvitet jashtë në dimër.

Kinezja Liu Yelin duket si e dashura e djalit të tij 23-vjeçar

Kohët e fundit ka postuar në rrjetet sociale edhe foto duke bërë joga në temperaturën -40 gradë Celsius, në një nga qytetet më të ftohta të Kinës, Harbin.

a.s/dita

February 7, 2018 19:56
Komento

3 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku February 7, 22:44

  Mos duhet thene :”E dashura e djalit te SAJ”?

  Mire qe po e masakroni shqipen sipas qejfit, por po shkaterroni edhe te tjeret.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 February 8, 13:50

   shif rrushi rrushin e piqet!!
   gjithandej mut,e ska se si të jetë i pastër shkrimi!!
   të bëhesh gazetar pa mësuar abetaren vetëm në shqipëri është e mundur!

   Reply to this comment
 2. cin yan cin February 8, 21:22

  tufe mer cinesinen
  mrena m’dallap kallkan ,
  me i qindru tan jeten e re !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim